PRO LEPŠÍ FUNKCI WEBOVÝCH STRÁNEK POUŽÍVÁME SOUBORY COOKIES. POKUD BUDETE NAŠE STRÁNKY NADÁLE POUŽÍVAT BEZ TOHO, ANIŽ BYSTE SI ZMĚNILI NASTAVENÍ VE VAŠEM PROHLÍŽEČI, BUDEME TO POVAŽOVAT ZA VÁŠ SOUHLAS S POUŽÍVÁNÍM COOKIES NA NAŠICH STRÁNKÁCH.

CZ SK

LIPOCILS® PLATINIUM NA OBOČÍ

LIPOCILS® PLATINIUM NA OBOČÍ, kúra pro výrazné obočí, je nesporným odborníkem v oblasti péče o řasy a obočí již od roku 1948 a nyní představuje svoji nejnovější inovaci: LIPOCILS® PLATINIUM NA OBOČÍ.

Kúra 3-v-1 pro 100% přirozené a výrazné obočí. Silnější, hustší a tmavší, obočí. Vaše oči převezmou kontrolu. A váš temperament taky! PERFEKTNÍ OBOČÍ! První denní / noční dvojité sérum pro aktivaci růstu inspirováno buněčnou chronobiologii, EYBROW LIPOCILS® PLATINIUM dodává obočí hustotu, kterou byste neočekávali.

Jeho revoluční složení se soustředí na novou klíčovou složku, kterou pro tento účel objevila: květ červeného jetele, který rychle působí na sílů obočí a jeho růst. EYEBROW LIPOCILS® PLATINIUM se aktivně přizpůsobuje biologickému cyklu obočí a současně pracuje na třech různých frontách. Působí jak na hustotu, sílu tak i samotnou pigmentaci. Klidová fáze obočí je zkrácena, zatímco růstová fáze podpořena a prodloužena. Obočí je jemnější, hustší a plné 3D objemu.

Po pouhých 14 dnech je obočí transformováno a dodává novou strukturu a charakter obličeji. Takto dokonale definované obočí dá plně vyniknout svůdné síle očí.

    

Podobné produkty

Řídíme se zásadami o ochraně osobních údajů.