PRO LEPŠÍ FUNKCI WEBOVÝCH STRÁNEK POUŽÍVÁME SOUBORY COOKIES. POKUD BUDETE NAŠE STRÁNKY NADÁLE POUŽÍVAT BEZ TOHO, ANIŽ BYSTE SI ZMĚNILI NASTAVENÍ VE VAŠEM PROHLÍŽEČI, BUDEME TO POVAŽOVAT ZA VÁŠ SOUHLAS S POUŽÍVÁNÍM COOKIES NA NAŠICH STRÁNKÁCH.

CZ SK

LIVE IRRÉSISTIBLE ROSY CRUSH EAU DE PARFUM

Růžový optimismus

Přivítejte novou odvážnou růžovou barvu v nové linii Givenchy Eau de Parfum: Live Irrésistible Rosy Crush. Tenhle nový parfém přináší optimismus a  porušuje všechna pravidla sladké růže.

Není to pouze barva, je to také stav mysli. Je to mladá žena, která je plná důvěry a stále v ní přetrvává nadšení a spontánnost z dětství. Její odvážný, živý a volný duch připomíná kombinaci jemného šílenství.

Vedená svým instinktem následuje své srdce, které bije stále rychleji v rytmu jejího intenzivního života.

Ženská, spontánní a hravá hrdinka Live Irrésistible Rosy Crush je plná optimismu. Její smích je její zbraní a její žízeň po životě podtrhuje její krásu! Její energie je nakažlivá. Ona je prostě neodolatelná!

Jemná okouzlující růže

Růže je podpisem linie Irrésistible. Tato divoká růžová směs s růžovou barvou se míchá s růžovými goji bobulemi a vytváří jemně kořeněnou vůni. Zatímco pačuli je založeno na citrusových akordech a dodává parfému neodolatelnou ženskost.

Stejně jako její podmanivá hrdinka, Live Irresistible Rosy Crush odhaluje množství krásných a silných okvětních lístků pro ještě větší odvahu a ženskost.

Flakon ozdobený ochrannými známkami Givenchy si hraje se světlem a jeho různé odstíny růžové vyvolávají optimismus a modernost.

Odvážná a svobodná

Lou de Laâge je pozoruhodná mladá žena. Je půvabná a přirozená. Tato elegantní a okouzlující mladá žena má vnitřní sílu, která podtrhuje její citlivost. Je si vědoma svých možností a tužeb, což dokazuje i její filmová kariéra a umělecký závazek.

V reklamním videu, který režíroval Yvan Fabing, Lou de Laage běží se svými přáteli po známé ulici Rue de Rivoli a všichni se bláznivě smějí.

Začíná se stmívat, ale není to typická noc. Je vzácná a patří k těm, kteří se věří na náhody, mají rádi překvapení a neočekávaná setkání.

I BELIEVE IN PINK

    

Podobné produkty

Řídíme se zásadami o ochraně osobních údajů.