PRO LEPŠÍ FUNKCI WEBOVÝCH STRÁNEK POUŽÍVÁME SOUBORY COOKIES. POKUD BUDETE NAŠE STRÁNKY NADÁLE POUŽÍVAT BEZ TOHO, ANIŽ BYSTE SI ZMĚNILI NASTAVENÍ VE VAŠEM PROHLÍŽEČI, BUDEME TO POVAŽOVAT ZA VÁŠ SOUHLAS S POUŽÍVÁNÍM COOKIES NA NAŠICH STRÁNKÁCH.

CZ SK

MAN BRIGHT EAU DE PARFUM

Mercedes-Benz Man představuje novou hvězdnou vůni. Tato nová řada Eau de Parfum vyniká přitažlivostí a překvapuje více než kdy dříve! 

Prezentuje se v ikonickém flakónu v barvě stříbra, které se na něm leskne jako zrcadlo. Tento metalický finiš evokuje nezaměnitelnou hvězdu.

Neonová modrá se dokonale hodí ke stříbrné barvě a vytváří tak futuristický a velmi moderní vzhled. 

Ikonický design představující hvězdu má za cíl být tak poutavý, tak futuristický, tak moderní, tak Mercedes-Benz.

Mercedes-Benz Man Bright je tak jasný jako světlo, zářící jako hvězda v nezaměnitelném zářivém flakónu.

Tento parfém vytvořil náš přední parfumér a tvůrce našeho bestselleru Man eau de toilette Oliver Cresp. Mistr parfumér, který byl již mnohokrát oceněn společností Firmenich. Ke své novince pronesl: „Doufám, že budu nadále pokračovat v této krásné spolupráci se značkou Mercedes-Benz a vytvářet vůně, které inspirují muže i ženy po celém světě.“

Hlava tohoto dřevitého aromatického skvostu je tvořena vysokými tóny dodávajícími energii. Bergamot, růžový pepř (SPE) a mátová esence vás doslova uhrane. Střední tóny srdce přináší parfému modernost díky levanduli, kadidlu (SPE) a jasmínu. Nízké tóny v základu pak vytváří neodolatelnou smyslnost, kterou zajišťuje indonéská esence pačuli, virginská esence cedrového dřeva, fazole tonka a bílé pižmo.

    

Podobné produkty

Řídíme se zásadami o ochraně osobních údajů.