PRO LEPŠÍ FUNKCI WEBOVÝCH STRÁNEK POUŽÍVÁME SOUBORY COOKIES. POKUD BUDETE NAŠE STRÁNKY NADÁLE POUŽÍVAT BEZ TOHO, ANIŽ BYSTE SI ZMĚNILI NASTAVENÍ VE VAŠEM PROHLÍŽEČI, BUDEME TO POVAŽOVAT ZA VÁŠ SOUHLAS S POUŽÍVÁNÍM COOKIES NA NAŠICH STRÁNKÁCH.

CZ SK

MERCEDES-BENZ CLUB FRESH EAU DE TOILETTE

Mercedes-Benz Club Fresh

Nová svěží Eau de toilette

Slunce zrovna zapadá a pohrává si s posledními teplými paprsky. Obloha je nádherně zbarvená. Párty může začít. Na terase jsou rozprostřená pohodlná křesla, scházejí se přátelé a oblíbené nápoje se v zamlžených skleničkách mísí s kostkami ledu. Nastupují chvíle plné pohody před očekávanou dlouhou nocí. Atmosféra je přátelsky ležérní, ve vzduchu je cítit vůně plná příslibů. Přichází večer a s ním plno potěšení. Než party vypukne, vychutnejte si všudepřítomnou svěžest a slast života!

Nová pánské vůně Mercedes-Benz Club Fresh zachycuje ten příjemný okamžik, než party vypukne naplno. Je to oslava té příjemné atmosféry před samotným začátkem večírku. Je svěžestí ve všech jejích podobách a dimenzích, je cítit ve vzduchu, je
tolik přítomná a osvěžující. Tato nová, rafinovaná Eau de toilette je plná světla, je stejně tak elegantní, jako diskrétní, na kůži se rozvine jako květina. Muž, pro kterého je tato vůně určena je velmi aktivní a dynamickou osobností s nezapomenutelným charismatem.

    

Podobné produkty

Řídíme se zásadami o ochraně osobních údajů.