PRO LEPŠÍ FUNKCI WEBOVÝCH STRÁNEK POUŽÍVÁME SOUBORY COOKIES. POKUD BUDETE NAŠE STRÁNKY NADÁLE POUŽÍVAT BEZ TOHO, ANIŽ BYSTE SI ZMĚNILI NASTAVENÍ VE VAŠEM PROHLÍŽEČI, BUDEME TO POVAŽOVAT ZA VÁŠ SOUHLAS S POUŽÍVÁNÍM COOKIES NA NAŠICH STRÁNKÁCH.

CZ SK

MERCEDES-BENZ MAN EAU DE TOILETTE

AKCE!
Jeho osobnost ho činí výjimečným. Je uvolněný, přesto stále ve střehu a připravený kdykoli vstoupit do světel ramp. Je zvyklý být v centru pozornosti, kamkoli vstoupí.  Jeho charisma na sebe strhne veškerou pozornost okolí. Přesto toho nezneužívá. Uvědomuje si důležitost soukromí i v profesním životě. Je zvyklý vítězit a úspěch je jeho adrenalinem. Jemně se zachvěje, nadechne, usměje sám k sobě a je opět tím, kým je. Hercem ve svém vlastním životě!

Přichází muž v tom pravém slova smyslu. Mercedes-Benz Man: ikona mezi parfémy s nepřehlédnutelným jménem. Vůně, která symbolizuje životní styl plný úspěchu. Je to legenda uvězněna ve flakónu plného mýtické síly. Silná osobnost, nadčasová elegance a jemný zdrženlivý přístup - to tvoří jeho sebejistý charakter.

DOKONALOST TKVÍ V DETAILU
Strohá silueta, přesto jemná na dotek. Oliver Cresp je slavný tvůrce parfémů, který se právem řadí do úzkého kruhu Maitres Parfumers. Disponuje unikátním talentem při tvorbě vůní, které v sobě kombinují tradici a modernismurs a které obashují nepostižitelné “je ne sais quoi”, které je činí výjimečné.

Technicistní high tech matný flakón, ocelově skleněný, vzdávající patřičný hold designu Mercedes. Jemná silueta s tajemným příslibem uprostřed flakónu, znázorňující nejznámější Mercedes Hvězdu, uvnitř masitvního skla na pozadí temně modré vody. Neohrožený a inovativní, luxusní a diskrétní, maskulinní, moderní … a zkrátka odlišný.

    

Podobné produkty

Řídíme se zásadami o ochraně osobních údajů.