PRO LEPŠÍ FUNKCI WEBOVÝCH STRÁNEK POUŽÍVÁME SOUBORY COOKIES. POKUD BUDETE NAŠE STRÁNKY NADÁLE POUŽÍVAT BEZ TOHO, ANIŽ BYSTE SI ZMĚNILI NASTAVENÍ VE VAŠEM PROHLÍŽEČI, BUDEME TO POVAŽOVAT ZA VÁŠ SOUHLAS S POUŽÍVÁNÍM COOKIES NA NAŠICH STRÁNKÁCH.

CZ SK

MERCEDES-BENZ PRIVATE EAU DE PARFUM

MERCEDES BENZ PRIVATE EDP. Tento nový parfém značky Mercedes-Benz Man je inspirován kouzlem Středního východu, ale přitahuje každého. Na základě nádherné síly dřeviny přitáhne společnost Mercedes-Benz Man Private ty, kteří už tyto silné ingredience poznají. Všechny vlastnosti Private přirozeně vyvolávají barvu hnědého dřeva.

Mercedes-Benz Man Private je představen jako prémiová verze svého předchůdce, a to nejen barvy, které byly změněny na krásnou hnědou barvu, ale parfém je také prezentován ve velmi kvalitní a působivé sadě.

Mercedes-Benz Man Private je ideálním parfémem pro mladého svůdného muže. Zjevně elegantní a velmi atraktivní, tento mladý svůdný muž má také zvláštní postoj: se svým mírně arogantním pohledem upoutává pozornost. Zároveň je jeho výraz skutečně okouzlující… a okamžitě efektivní, takže se kouzlo stane! S jeho novou silnou a hlubokou vůní není pochyb o tom, že se stane prostě neodolatelným.

    

Podobné produkty

Řídíme se zásadami o ochraně osobních údajů.