PRO LEPŠÍ FUNKCI WEBOVÝCH STRÁNEK POUŽÍVÁME SOUBORY COOKIES. POKUD BUDETE NAŠE STRÁNKY NADÁLE POUŽÍVAT BEZ TOHO, ANIŽ BYSTE SI ZMĚNILI NASTAVENÍ VE VAŠEM PROHLÍŽEČI, BUDEME TO POVAŽOVAT ZA VÁŠ SOUHLAS S POUŽÍVÁNÍM COOKIES NA NAŠICH STRÁNKÁCH.

CZ SK

MERCEDES-BENZ SELECT EAU DE TOILETTE

Klasická, elegantní a nadčasová eau de toilette.

Muž, který nosí Mercedes-Benz Select je gentleman, cestovatel, je zkušený a umí si vychutnat luxus. Je charizmatický, přitažlivý a elegantní … bez nucení.

Dizajn flakónu je elegantní a pevný. Má hranatý tvar, který kombinuje ostrost rovných linií a smyslnost oblých křivek. Základna je vyrobená ze silného průhledného skla se zaoblenými hranami, zatím co vršek a víčko jsou zkosené, a působí pevně a mužně. Krabička elegantně kombinuje černou a tmavě šedou barvu. Na přední straně upoutá pozornost známá hvězda Mercedes-Benz ve 3D.

Vůně je velmi působivá, ostrá a zářivá. Její ovocná hlava v sobě ukrývá svěží bergamot spolu s černým rybízem. Je podtržena svěžím dotekem máty a jablka v jejím samotném srdci. Zakončená je tóny ambroxanu, který je zjemněný pižmem a vzácným pačuli, které se drží celé hodiny a činí tuto vůni nezapomenutelnou…

    

Podobné produkty

Řídíme se zásadami o ochraně osobních údajů.