PRO LEPŠÍ FUNKCI WEBOVÝCH STRÁNEK POUŽÍVÁME SOUBORY COOKIES. POKUD BUDETE NAŠE STRÁNKY NADÁLE POUŽÍVAT BEZ TOHO, ANIŽ BYSTE SI ZMĚNILI NASTAVENÍ VE VAŠEM PROHLÍŽEČI, BUDEME TO POVAŽOVAT ZA VÁŠ SOUHLAS S POUŽÍVÁNÍM COOKIES NA NAŠICH STRÁNKÁCH.

CZ SK

MERVEILLANCE® EXPERT SÉRUM

Merveillance® expert

Zcela nova, zázračná profesionální řada pro všechny typy pleti od 40 let. Jednička mezi anti-age péčemi, jak to v roce 2012 vyhodnotila komise IMS, oficiální zdroj prodejů v lékárnách. Společnost Nuxe sbírá úspěchy, aniž by se vzdalovala od svého cíle: neúnavně hledat nové a vylepšovat stávající receptury. V takovém prostředí se roku 2014 zrodila péče Marveillance® expert.

Aliza Jabès, prezidentka společnosti NUXE, nám vysvětlí proč: “Nuxe, to je obrovská odborná zkušenost, výzkum a neúnavné inovování kosmetiky na bázi rostlin. V případě Merveillance® expert inovační proces probíhal ve třech hlavních krocích:

1 – Určení nového klíčového cíle procesu stárnutí pokožky, a to vimentinu, což je protein nacházející se ve fibroblastech.

2 – Objev molekuly s nebývalými vlastnostmi v květině, která doposud nebyla v kosmetice využitá: Denivka

3 – Využití exkluzivní a ekologicky šetrné metody extrakce, která se opírá o vice než 20 let zkušeností s výzkumem rostlinných olejů. Tento způsob extrakce chrání celistvost hydrofilních I lipofilních aktivních látek rostlin.

Všechny tyto objevy nám umožnily založit novou, mimořádně účinnou a zcela inovativní řadu, která cílí na mladší ženy, které by chtěly oddálit příchod příznaků stárnutí.

První představení dvojité působnosti; Antiglykace a deglykace za využití denivky.

Latinský název této rostliny, hemerocallis, pochází ze dvou řeckých slov: hemera, den, a kallo, krása. Tuto “jednodenní krásku” pocházející z Asie obdivoval už Claude Monet na dvou slavných plátnech: “Les Hémérocalles” a “Hémérocalles au bord de l’eau.” Jde o rostlinu z čeledi liliovitých a vyniká nádhernými květy s živými barvami.

Každý den rostlina září mládím

Květ denivky se rodí za úsvitu a odkvétá se soumrakem, aby se ráno opět rozzářil svěžestí na jiném stonku. Rostlina, která se hojně využívá v tradičním čínském lékařství, má zklidňující, hojivý a antibakteriální efekt. Pro Merveillance® expert odborníci NUXE vybrali červenou denivku, která se pěstuje na nizozemském ostrově Texel. Tato rostlina s neuvěřitelnými regeneračními schopnostmi, která ještě nikdy nebyla v kosmetice využitá, nabídla vědcům vysoký obsah aktivních látek, mezi nimiž dominují flavonoidy, karotenoidy a nenasycené mastné kyseliny.

První představení dvojité působnosti. Antiglykace a deglykace za využití denivky. Zkoumání anti-age působnosti těchto molekul na pokožku vedlo až ke třem patentům, které vědci Nuxe ohlásili:

-       efekt na pevnost pleti pomocí antiglykační působnosti na vimentin a fibrilin, tedy protein elastických vláken

-       významný antioxidační účinek

-       působnost na jas pokožky a to pomocí redukce hnědého buněčného pigment lipofuscinu, který sestává z molekulárního odpadu

Aktivní complex oléoactif® z denivky nabízí pokožce možnost obnovit svou odolnost I strukturu. Ve spojení s albízií růžovou nabízí první komplexní působnost a to antiglykační a deglykační, na tři klíčové proteiny v pokožce: kolagen, elastin a vimenti.

Sérum Merveillance® expert je sérum vypínající stálé vrásky. Jeho zázračné vlastnosti jsou okamžitý vypínající efekt, který vydrží 8 hodin a to díky špičkovým vypínacím schopnostem polysacharidů z planktonu. Toho vypínacího efektu na kolagenovou síť dosahuje díky kontrakci fibroblastů. Zhebčující efekt, který vyplňuje vrásky díky jedinečným vlastnostem čisté kyseliny hyaluronové 100 % původu, která na povrchu pokožky tvoří hydrofilní bariéru. Ta váže vodu a zabraňuje dehydrataci.

    

Podobné produkty

Řídíme se zásadami o ochraně osobních údajů.