PRO LEPŠÍ FUNKCI WEBOVÝCH STRÁNEK POUŽÍVÁME SOUBORY COOKIES. POKUD BUDETE NAŠE STRÁNKY NADÁLE POUŽÍVAT BEZ TOHO, ANIŽ BYSTE SI ZMĚNILI NASTAVENÍ VE VAŠEM PROHLÍŽEČI, BUDEME TO POVAŽOVAT ZA VÁŠ SOUHLAS S POUŽÍVÁNÍM COOKIES NA NAŠICH STRÁNKÁCH.

CZ SK

MON GUERLAIN EAU DE PARFUM FLORALE

MON GUERLAIN THE NEW FLORAL EAU DE PARFUM.

VŮNĚ MON GUERLAIN JE POCTOU DNEŠNÍM ŽENÁM. NIKDO BY JI NEZVLÁDL PREZENTOVAT LÉPE, NEŽ ZCELA VYJÍMEČNÁ ŽENA JAKOU JE ANGELINA JOLIE - MATKA, SVOBODOMYSLNÁ, ŠTĚDRÁ A ANGAŽOVANÁ BYTOST.

ŽENSKOST …
JEDNA Z NEJCENNĚJŠÍCH A NEJTAJEMNĚJŠÍCH VLASTNOSTÍ ŽEN.

ŽENSKOST BYLA VŽDY ZCELA FASCINUJÍCÍ A INSPIRUJÍC. JAKÝ ALE VLASTNĚ JE TENTO ASPEKT ŽENY? JEMNÝ, NEPOLAPITELNÝ, ŽÁDOUCÍ. KŘEHKÝ, A PŘESTO UKRÝVAJÍCÍ NESKONALOU SÍLU ŽIVOTA.

ŽENY MAJÍ MNOHO RŮZNÝCH TVÁŘÍ. DOKÁŽÍ BÝT HRDÉ, EMANCIPOVANÉ A ODHODLANÉ, ALE ZÁROVEŇ JEMNÉ. NIKDY SE NEVZDÁVAJÍ A VĚŘÍ VE SVÉ SNY I SNY SVÝCH BLÍZKÝCH. ŽENY JSOU NAŠÍ NEKONEČNOU INSPIRACÍ, A PROTO JSME SE ROZHODLI VYPRÁVĚT PŘÍBĚH O JEJICH JEDINEČNOSTI A NEPOSTRADATELNOSTI SKRZE TUTO VŮNI.

DELIKÁTNÍ KVĚTENSTVÍ
SVĚŽÍ A JEMNÁ INTERPRETACE KLASICKÉ ŽENSKOSTI, INSPIROVÁNA KVĚTY PROBOUZEJÍCÍMI SE K ŽIVOTU DO RANNÍ ROSY.

“DLOUHO JSME HLEDALI TU SPRÁVNOU KVĚTINOVOU KOMPOZICI, KTERÁ BY VZDALA HOLD ŽENÁM. VÝSLEDKEM JE KYTICE BÍLÝCH KVĚTŮ, JEJÍŽ NEDÍLNOU SOUČÁSTÍ JE JASMÍN ARABSKÝ.” - VYSTVĚTLUJE DELPHINE JELK. KTERÁ SE S THIERRY WASSEREM PODÍLELA NA TVORBĚ TOHOTO SKVOSTU.

“DELPHINE VDECHLA PARVÉMU VŘELÝ, ZÁŘIVÝ A ŠTĚDRÝ ASPEKT ŽENSKOSTI SKRZE AROMA JASMÍNU. VNESLA TAK DO VŮNĚ KUS SEBE SAMÉ.” - ŘÍKÁ THIERRY WASSER.

JISKŘIVÝ JASMÍN
ŠTĚDRÁ DÁVKA TÉTO ZCELA VÝJIMEČNÉ INGREDIENCE JE ODVÁŽNÝM KROKEM OD TVŮRCŮ TOHOTO PARFÉMU, AVŠAK KROKEM ZDÁRNÝM. VŮNĚ JASMÍNU SKVĚLE PODTRHÁVÁ LEVANDULOVO VANILKOVÉ SRDCE PŮVODNÍ VŮNĚ MON GUERLAIN.

PŘEKRÁSNÝ ČTYŘHRANNÝ FLAKON NAVRHL GABRIEL GUERLAIN JIŽ V ROCE 1908 VYROBEN BYL SKLENÁŘI DOMU BACCARAT.

BĚHEM UPLYNULÝCH DESETILETÍ V SOBĚ TENTO SKLENÁŘSKÝ KLENOT UKRÝVAL MNOHO LEGENDÁRNÍCH VŮNÍ A STAL SE TAK JEDNÍM Z FLAKONŮ TYPICKÝCH PRO ZNAČKU GUERLAIN. PROŠEL SI I MNOHO INTERPRETACEMI UMĚLCŮ A DESIGNERŮ, KTEŘÍ JEJ POZDĚJI ZPRACOVÁVALI K OBRAZU SVÉMU.

ARCHITEKTONICKY POJATÝ DESIGN FLAKONU NAŠEL SVOU INSPIRACI V PODOBĚ ALCHYMISTICKÝCH BANĚK. DÍKY TVARU JEHO UZÁVĚRU, PRO JEHOŽ VYTVOŘENÍ JE TŘEBA PEVNÉHO ČTYŘHRANNÉHO BLOKU SKLA, SE MU PŘEZDÍVÁ “QUADRILOBÉ”.

KONTRASTNÍ KOMBINACE PŘESNÝCH LINIÍ SE ZAOBLENÝMI TVARY VYJADŘUJE SVŮDNOST ŽENSKÝCH KŘIVEK, SÍLU, SVOBODOMYSLNOST A SMYSLNOST MODERNÍCH ŽEN.

    

Podobné produkty

Řídíme se zásadami o ochraně osobních údajů.