PRO LEPŠÍ FUNKCI WEBOVÝCH STRÁNEK POUŽÍVÁME SOUBORY COOKIES. POKUD BUDETE NAŠE STRÁNKY NADÁLE POUŽÍVAT BEZ TOHO, ANIŽ BYSTE SI ZMĚNILI NASTAVENÍ VE VAŠEM PROHLÍŽEČI, BUDEME TO POVAŽOVAT ZA VÁŠ SOUHLAS S POUŽÍVÁNÍM COOKIES NA NAŠICH STRÁNKÁCH.

CZ SK

MON GUERLAIN EAU DE TOILETTE

“Parfém, který ztělesňuje ženskost, přizpůsobí se každé vaší náladě a nepodléhá konvencím.To je to, co miluji na Mon Guerlain”

ANGELINA  JOLIE

Mon Guerlain je oslava ženskosti. Oslavuje silné ženy, které nelitují svá rozhodnutí a zároveň se nebojí ukázat svou zranitelnost. Divoká i klidná, veselá I vážná, složitá i jednoduchá, má ráda všechny svoje stránky. Je svobodnou ženou, se vším co k tomu patří: síla, odvaha, kuráž. Nedrží se konvencí, je smělá a nepředvídatelná.

Vůně Mon Guerlain byla vytvořena Thierry Wasserem, mistrem parfumérem Guerlain aparfumérkou Delphine Jelk. Je to moderní aelegantní vůně, skutečná óda na ženskost: je silná, svobodná a smyslná, inspirovaná nenapodobitelnou Angelinou Jolie.

Mon GuerlainEau de Toilette ukrývá nečekanou ingredienci

Parfumerie, se stejně jako ženskost mění a vyvíjí během celého života. Mon Guerlain Eau de Toilette by vám rád odhalil novou stránku ženskosti. Nečekanou stránku, která ztělesňuje radost z překvapování druhých i z toho když druzí překvapí nás.

MANDARINKA
Je jednou z hlavních složek, svěží a povzbudivý závan, který ucítíte v horních notách. Tyto ostré citrusové noty se zde mísí se smyslnou Carla levandulí. Pak se rozvoní Sambac jasmín a hřejiváTahitská vanilka, základní složky, které jsou charakteristické pro celou řadu Mon Guerlain.

    

Podobné produkty

Řídíme se zásadami o ochraně osobních údajů.