PRO LEPŠÍ FUNKCI WEBOVÝCH STRÁNEK POUŽÍVÁME SOUBORY COOKIES. POKUD BUDETE NAŠE STRÁNKY NADÁLE POUŽÍVAT BEZ TOHO, ANIŽ BYSTE SI ZMĚNILI NASTAVENÍ VE VAŠEM PROHLÍŽEČI, BUDEME TO POVAŽOVAT ZA VÁŠ SOUHLAS S POUŽÍVÁNÍM COOKIES NA NAŠICH STRÁNKÁCH.

CZ SK

MON GUERLAIN EAU DE PARFUM

Mon Guerlain, to jméno je jako zašeptání a pohlazení po kůži. Je to jméno, které evokuje téměř 200 let historie plných zážitků živených velkým úspěchem, odborností, velkorysostí, a to vše je prozářeno vášní parfumérů Guerlain.

IKONICKÝ FLAKON
Tento kvadratický flakon je dílem Gabriela Guerlaina a řemeslně byl zpracován Baccaratem již v roce 1908. Stal se flakonem legendárních vůní Guerlain a v průběhu času se z něj stala opravdická ikona. Stal se inspirací pro další umělce a designery, kteří v něm našli inspiraci pro svá díla. Rafinovaný, jednoduchý a grafický, inspirovaný skleněnou baňkou alchymistů. Jeho název “quadrilobe” vděčí za své jméno masivnímu uzávěru flakonu, který zobrazuje čtyřlístek.

LA VANILLE TAHITENSIS
Výchozím bodem kompozice vůně Mon Guerlain je vanilka, oblíbená, vzácná surovina, neoddělitelná od jakéhokoli mistrovského díla Guerlain, je přítomna v Shalimaru, Habit Rouge či Jicky. Tato mocná, smyslná a záhadná vanilka Tahitensis je spojena s
levandulí, navzdory svému klasicky mužnému
atributu v parfumérství.

LEVANDULE CARLA
V parfumérství je levandule klasickou ingrediencí pánských vůní. Tady se mísí se svůdnou a důraznou tahitskou vanilkou. Bylo nutné najít opravdu vyjímečnou a vzácnou levanduli, která by svými unikátními olfaktorickými vlastnostmi uspokojila očekávání náročného parfuméra Guerlain.

"Tento nový akord nás vybízí k překonání klasického předělu mužných a ženských nót, pracuje na potírání těchto rodělení. To je přesně to, co dává vůni Mon Guerlain jeho sílu a modernost”, vysvětluje Delphine Jelk, která se na vytvoření této nové vůně podílela. Levandule Carla otřese smyslností, objímajícností a téměř mateřskou ženskostí vanilky, vmísí se do ní se svou drzostí, svěžestí, čistotou a jednoduchostí. Nejsme tímto ani v opozici, ani v kompromisu, je to velkorysost a jedinečnost, kterou přináší rozdílnost.

JASMIN SAMBAC
Sklízený při východu slunce nám připomíná, že ženskost se také probouzí s delikatesou prvního ranního paprsku. Je to neviditelné spojení lahodné vanilky a levandule, sambac plní svou úlohu estéta, který této kompozici dodává její jemnost.

SANTALOVÉ DŘEVO
Santalové dřevo vyjadřuje vnitřní bohatství a zdroj ženskosti, který v sobě mají všechny ženy. Je to dřevo, které dává sílu a zachovává tajemství věčného ženství.

“Parfém je tou nejintenzivnější formou vzpomínek … Je to svým způsobem neviditelný oděv, hra, mezi tím, co ukrýváme a co odhalujeme.“

    

Podobné produkty

Řídíme se zásadami o ochraně osobních údajů.