PRO LEPŠÍ FUNKCI WEBOVÝCH STRÁNEK POUŽÍVÁME SOUBORY COOKIES. POKUD BUDETE NAŠE STRÁNKY NADÁLE POUŽÍVAT BEZ TOHO, ANIŽ BYSTE SI ZMĚNILI NASTAVENÍ VE VAŠEM PROHLÍŽEČI, BUDEME TO POVAŽOVAT ZA VÁŠ SOUHLAS S POUŽÍVÁNÍM COOKIES NA NAŠICH STRÁNKÁCH.

CZ SK

Multi-korekční gelový balzám pro oční okolí

CRÈME PRODIGIEUSE® BOOST NOVÁ GENERACE PÉČE PODPORUJÍCÍ MLADISTVý VZHLED PLETI
CRÈME PRODIGIEUSE® BOOST NABÍZÍ KOMPLEXNÍ ŘEŠENÍ NEŽÁDOUCÍCH EFEKTŮ INTENZIVNÍHO STYLU ŽIVOTA VE VĚKU 25 - 39 LET (STRES, ÚNAVA...) A MĚSTSKÉHO PROSTŘEDÍ NA POKOŽKU. TATO NOVÁ ŘADA JE ÚČINNÁ DÍKY ANTIOXIDAČNÍMU KOMPLEXU Z JASMÍNOVÉHO KVĚTU. CÍL: SVĚŽÍ VZHLED, JAS A OMLAZENÍ, A TO VŠE S OHLEDEM NA ROVNOVÁHU POKOŽKY.

KVĚTINOVÁ INOVACE: KOMPLEX AKTIVNÍCH LÁTEK S EFEKTEM POVZBUZENÍ PŘIROZENÝCH MECHANISMŮ PLETI
ŽENY VE VĚKU 25 AŽ 39 LET S PŘEHLEDEM ZVLÁDAJÍ SPOUSTU ČINNOSTÍ NAJEDNOU, PROTAHUJÍ DNY NA 48 HODIN A KAŽDIČKÝ ASPEKT SVÉHO ŽIVOTA SE SNAŽÍ MAXIMALIZOVAT NA 200 %. JEJICH PLEŤ KAŽDODENNĚ ČELÍ PŘÍZNAKŮM STRESU A NEDOSTATKU SPÁNKU, NEBO DOPADŮM MĚSTSKÉHO PROSTŘEDÍ, JAKO JE TŘEBA ZNEČIŠTĚNÉ OVZDUŠÍ NEBO RŮZNÉ DRUHY PAPRSKŮ PLETI, NA KTEROU NEUSTÁLE ÚTOČÍ OXIDAČNÍ STRES, BUNĚČNÝ STRES, NEBO POŠKOZENÍ KOLAGENU, HROZÍ FENOMÉN VYHOŘENÍ …

ZNAČKA NUXE VYVINULA OCHRANU KOŽNÍCH BUNĚK S ANTIOXIDAČNÍM ÚČINKEM JASMÍNOVÉHO KVĚTU VE SPOJENÍ S KVĚTEM MĚSÍČKU A BUNĚČNÝM CUKREM, KTERÉ POVZBUZUJÍ PŘIROZENÉ MECHANISMY POKOŽKY A NAPRAVUJÍ TAK DŮSLEDKY RYCHLÉHO ŽIVOTNÍHO RYTMU:


KVĚT JASMÍNU
VÝZKUMNÁ DIVIZE NUXE URČILA VÝTAŽEK Z KVĚTU JASMÍNU, KTERÝ ZÍSKÁVÁ ENZYMATICKOU HYDROLÝZOU, COŽ JE EKOLOGICKÝ A K ŽIVOTNÍMU PROSTŘEDÍ ŠETRNÝ PROCES. TENTO VÝTAŽEK JE MIMOŘÁDNĚ BOHATÝ NA FLAVONOLY S ANTIOXIDAČNÍMI ÚČINKY …

POVZBUZUJE ANTIOXIDAČNÍ OCHRANNÉ MECHANISMY POKOŽKY.
POSILUJE JEHO „OBRANNÝ KAPITÁL“, JELIKOŽ POVZBUZUJE GLUTATHION  (+70 %)(1) A KATALÁZU (+85 %)(1) A NEUTRALIZUJE NEŽÁDOUCÍ DOPAD VOLNÝCH RADIKÁLŮ.

KVĚT MĚSÍČKU
KROM KRÁSNÉ, ENERGICKY ORANŽOVÉ BARVY DISPONUJÍ OKVĚTNÍ PLÁTKY MĚSÍČKU I VYSOKÝM OBSAHEM AKTIVNÍCH MOLEKUL (FLAVONOIDŮ, KAROTENOIDŮ, ESTERŮ ...).

POVZBUZUJE STAV KOLAGENU V POKOŽCE.
DOCHÁZÍ K PODPOŘE NEOSYNTÉZY KOLAGENŮ A INHIBICI ENZYMŮ ZODPOVĚDNÝCH ZA DESTRUKCI KOLAGENU. PŮSOBNOST VÝTAŽKU NA VOLNÉ RADIKÁLY ROVNAJÍCÍ SE EFEKTU VITAMINU E, PŘISPÍVÁ TAKÉ K OCHRANĚ EXTRACELULÁRNÍ MATRIX. JEHO REGENERAČNÍ A OCHRANNÉ ÚČINKY TAK ZPOMALUJÍ VÝSKYT PRVNÍCH VRÁSEK.

BUNĚČNÝ CUKR (RIBÓZA)
RIBÓZA JE PŘÍRODNÍM CUKREM, KTERÝ SE VYSKYTUJE VE VŠECH ŽIVÝCH BUŇKÁCH NAŠEHO ORGANISMU. TVOŘÍ SLOUČENINY S ARN (MOLEKULA PODPORUJÍCÍ SYNTÉZU PROTEINŮ) A ATP (ZDROJ BUNĚČNÉ ENERGIE). DIVIZE VÝZKUMU NUXE SE ROZHODLA PRO ČISTOU RIBÓZU ZÍSKÁVANOU BIOTECHNOLOGICKY Z KUKUŘICE.

POVZBUZUJE BUNĚČNOU AKTIVITU.
ZLEPŠENÍM BUNĚČNÉHO DÝCHÁNÍ TENTO CUKR POVZBUZUJE PRŮBĚH KLÍČOVÝCH METABOLICKÝCH REAKCÍ A SNIŽUJE ÚNAVU BUNĚK. POVZBUZENÍ SYNTÉZY KOŽNÍCH PROTEINŮ (ELASTINU, KOLAGENU) ZVYŠUJE PEVNOST A PRUŽNOST POKOŽKY.

ZACHOVÁNÍ PŘIROZENÉ ROVNOVÁHY POKOŽKY,
COŽ DOKÁZAL I INOVATIVNÍ TEST KOŽNÍHO MIKROBIOMU
LABORATOŘE NUXE ÚPLNĚ POPRVÉ SPOJILY SÍLY S KLINICKÝM CENTREM ZABÝVAJÍCÍM SE MIKROBIOLOGIÍ. V RÁMCI TESTU SKUPINA 29 DOBROVOLNÍKŮ, KTEŘÍ POUŽÍVALI CRÈME PRODIGIEUSE® BOOST A PODSTOUPILI KOMPLETNÍ ANALÝZU SVÉHO KOŽNÍHO MIKROBIOMU: MNOŽSTEVNÍ URČENÍ BAKTERIÁLNÍ POPULACE, URČENÍ DOMINANTNÍCH RODŮ A ZMĚŘENÍ PH POKOŽKY. PO 28 DNECH POUŽÍVÁNÍ VĚDCI PROVEDLI STEJNÁ MĚŘENÍ A POROVNALI VÝSLEDKY S T0. UKÁZALO SE, ŽE MIKROBIOM NEZAZNAMENAL PRAKTICKY ŽÁDNÉ ZMĚNY.

CRÈME PRODIGIEUSE® BOOST
NOVÁ  ŘADA PÉČE S EFEKTEM VŠESTRANNÉ NÁPRAVY SVĚŽEST • JAS • MLÁDÍ
ŽÍT ŽIVOT NAPLNO A BEZ OBAV O NEGATIVNÍ VLIVY NA POKOŽKU. PŘESNĚ TO SLIBUJE NOVÁ GENERACE PÉČE
 S EFEKTEM VŠESTRANNÉ NÁPRAVY… 5 PRODUKTŮ S EFEKTEM „CTRL + Z“ BOJUJE S DOPADY ÚNAVY, STRESU A ZNEČIŠTĚNÉHO OVZDUŠÍ NA POKOŽKU A ZACHOVÁVÁ SVĚŽEST, PRUŽNOST A JAS PLETI, I KDYŽ SE KAŽDODENNÍ ŽIVOTNÍ RYTMUS ZRYCHLUJE!

NOVÁ SVĚŽÍ A JEMNĚJŠÍ SMYSLNÁ IDENTITA!
NUXE PŘINÁŠÍ ŽENÁM ZCELA NOVÉ SENZORICKÉ ZÁŽITKY V PODOBĚ TEXTUR NABITÝCH SVĚŽESTÍ, KTERÉ SE BĚHEM MRKNUTÍ OKA POJÍ S PLETÍ. ŘADA® ZÁZRAČNĚ ZOPAKOVALA SVŮJ NEZAMĚNITELNÝ OLFAKTORICKÝ RUKOPIS: SETKÁTE SE PROTO OPĚT SE SMYSLNOSTÍ MÝTICKÉ VŮNĚ (POMERANČOVÝ KVĚT, MAGNOLIE, VANILKA), KTEROU OŽIVUJÍ SVĚŽÍ AKORDY SPOJUJÍCÍ KVĚT JASMÍNU, LAHODNĚ JEMNÉ TÓNY RŮŽOVÉHO LIČI A SMYSLNÝ ZÁKLAD BÍLÝCH DŘEV.

Multi-korekční gelový balzám pro oční okolí pro všechny typy pleti.

Povzbuzení pohledu
Tento balzámový gel s jemnou a neuvěřitelně osvěžující texturou dává očnímu okolí výtažek z kofeinu rostlinného původu, který působí proti tmavým kruhům a otokům pod očima. Během mrknutí oka tak zakryjete následky příliš veselé noci. Olej z lískového oříšku, který jsme vybrali pro jeho lehkost, tuto křehkou oblast povzbuzuje. Nanášejte ráno a/nebo večer.

    

Podobné produkty

Řídíme se zásadami o ochraně osobních údajů.