PRO LEPŠÍ FUNKCI WEBOVÝCH STRÁNEK POUŽÍVÁME SOUBORY COOKIES. POKUD BUDETE NAŠE STRÁNKY NADÁLE POUŽÍVAT BEZ TOHO, ANIŽ BYSTE SI ZMĚNILI NASTAVENÍ VE VAŠEM PROHLÍŽEČI, BUDEME TO POVAŽOVAT ZA VÁŠ SOUHLAS S POUŽÍVÁNÍM COOKIES NA NAŠICH STRÁNKÁCH.

CZ SK

NUTRAISDIN BODY HYDRATAČNÍ TĚLOVÉ MLÉKO

Nutraisdin Body
Hydratační tělové mléko 

  • Dětská pokožka je tenčí a křehčí než u dospělých. Jakákoliv malá změna, jako je chlad, vystavení slunci, suchost nebo kontakt s plenkami, může změnit přirozenou rovnováhu pokožky a dráždit ji.
  • Obranný systém kůže je nezralý, což znamená, že pokožka není chráněna před škodlivými vnějšími vlivy.
  • Některé faktory (genetické, imunologické, biochemické změny) a další faktory z okolního prostředí ovlivňují specifické zóny, které vyžadují zvláštní péči.
  • Stav je horší v citlivých oblastech, jako je gluteální epidermis, periorální zóny, lícní kosti a nos.
  • Pro tento typ pokožky je ideální každodenní používání zklidňujících přípravků a adekvátní hygiena, pro posílení hydrolipidického pláště bez obsahu barviv, parfému a dráždivých látek.
  • Nezbytná každodenní péče o pokožku novorozenců je nejlepším řešením, jak zabránit podráždění, bolestivosti a svědění pokožky.

Nutraisdin Body
Hydratační tělové mléko

Hydratační tělové mléko pro novorozence. Jemná dermatologická péče s provitaminem B5 vyvinutá speciálně na ochranu, hydrataci a péči jemné pokožky novorozenců. Dexpanthenol dodává pokožce potřebnou hydrataci, pružnost a hebkost.

Použití: naneste na čistou, suchou pokožku a jemně vmasírujte.

    

Podobné produkty

Řídíme se zásadami o ochraně osobních údajů.