PRO LEPŠÍ FUNKCI WEBOVÝCH STRÁNEK POUŽÍVÁME SOUBORY COOKIES. POKUD BUDETE NAŠE STRÁNKY NADÁLE POUŽÍVAT BEZ TOHO, ANIŽ BYSTE SI ZMĚNILI NASTAVENÍ VE VAŠEM PROHLÍŽEČI, BUDEME TO POVAŽOVAT ZA VÁŠ SOUHLAS S POUŽÍVÁNÍM COOKIES NA NAŠICH STRÁNKÁCH.

CZ SK

NUTRAISDIN COLD & WIND BALZÁM NA OBLIČEJ

Baby ISDIN
Nutraisdin Cold&Wind

  • Dětská pokožka je tenčí a křehčí než u dospělých. Jakákoliv malá změna, jako je chlad, vystavení slunci, suchost nebo kontakt s plenkami, může změnit přirozenou rovnováhu pokožky a dráždit ji.
  • Obranný systém kůže je nezralý, což znamená, že pokožka není chráněna před škodlivými vnějšími vlivy.
  • Některé faktory (genetické, imunologické, biochemické změny) a další faktory z okolního prostředí ovlivňují specifické zóny, které vyžadují zvláštní péči.
  • Stav je horší v citlivých oblastech, jako je gluteální epidermis, periorální zóny, lícní kosti a nos.
  • Pro tento typ pokožky je ideální každodenní používání zklidňujících přípravků a adekvátní hygiena, pro posílení hydrolipidického pláště bez obsahu barviv, parfému a dráždivých látek.
  • Nezbytná každodenní péče o pokožku novorozenců je nejlepším řešením, jak zabránit podráždění, bolestivosti a svědění pokožky.

Nutraisdin Cold & Wind Balzám na obličej

Balzám, který pečuje, chrání a napravuje pokožku obličeje u dětí. Přípravek obsahující zvlhčující látky, které poskytují nezbytnou ochranu a hydrataci podrážděné a poškozené pokožky. Fluidní emulze k péči, ochraně a regeneraci pokožky obličeje u novorozenců. Snadno se nanáší a rychle se vstřebává. S vysokým obsahem provitaminu B5 (5 % dexpanthenol). Speciálně vyvinuto pro chladné a větrné počasí, které může citlivou pleť novorozenců poškodit.

Použití: přípravek nanášejte dvakrát denně na čistou, suchou pleť. Můžete používat i častěji, dokud pleť nebude opět v dobrém stavu.

Složení:
Dexpanthenol 5%: regeneruje a obnovuje pleť.
Brutnákový olej obnovuje funkci kožní bariéry.
Glycerin: hydratuje.
Chlorhexidrin diglukonát: antiseptický. Zabraňuje infekci.

    

Podobné produkty

Řídíme se zásadami o ochraně osobních údajů.