PRO LEPŠÍ FUNKCI WEBOVÝCH STRÁNEK POUŽÍVÁME SOUBORY COOKIES. POKUD BUDETE NAŠE STRÁNKY NADÁLE POUŽÍVAT BEZ TOHO, ANIŽ BYSTE SI ZMĚNILI NASTAVENÍ VE VAŠEM PROHLÍŽEČI, BUDEME TO POVAŽOVAT ZA VÁŠ SOUHLAS S POUŽÍVÁNÍM COOKIES NA NAŠICH STRÁNKÁCH.

CZ SK

NUTRAISDIN FACIAL CREAM DENNÍ KRÉM NA OBLIČEJ

Baby ISDIN
Nutraisdin Facial cream

  • Dětská pokožka je tenčí a křehčí než u dospělých. Jakákoliv malá změna, jako je chlad, vystavení slunci, suchost nebo kontakt s plenkami, může změnit přirozenou rovnováhu pokožky a dráždit ji.
  • Obranný systém kůže je nezralý, což znamená, že pokožka není chráněna před škodlivými vnějšími vlivy.
  • Některé faktory (genetické, imunologické, biochemické změny) a další faktory z okolního prostředí ovlivňují specifické zóny, které vyžadují zvláštní péči.
  • Stav je horší v citlivých oblastech, jako je gluteální epidermis, periorální zóny, lícní kosti a nos.
  • Pro tento typ pokožky je ideální každodenní používání zklidňujících přípravků a adekvátní hygiena, pro posílení hydrolipidického pláště bez obsahu barviv, parfému a dráždivých látek.
  • Nezbytná každodenní péče o pokožku novorozenců je nejlepším řešením, jak zabránit podráždění, bolestivosti a svědění pokožky.

Nutraisdin Denní krém na obličej

Ke každodennímu používání na velmi světlou, citlivou pleť. S provitaminem B5. Pokožka novorozenců není chráněná v důsledku své nezralosti; doporučuje se proto ji chránit a hydratovat každý den. Tato ochrana je ještě důležitější u novorozenců s velmi světlou a/nebo citlivou pokožkou. Hydratační krém ke každodennímu používání speciálně pro kojence a děti se světlou a citlivou pokožkou, s faktorem SPF 30 chránícím před UVB a UVA zářením.

Použití: nanášejte jemně na suchou, čistou pleť. Aplikujte opakovaně podle potřeby.

Složení:
Hydratační krém na obličej pro bledou a citlivou pleť Biosacharidová guma-1: polysacharid s hydratační filmogenní aktivitou, která přispívá k buněčné obnově.
α-β glukan: zlepšuje obranný mechanismus.
Dexpanthenol: hydratuje a má restrukturalizační a zklidňující vlastnosti. Obnovuje funkci bariéry.
Vitamin E: antioxidant, který zabraňuje produkci volných radikálů
Aloe vera Gel: zklidňuje a hydratuje pokožku.
UVA a UVB filtry: Tinosorb M, Tinosob S a  Polysilicone-15 (UVB).

 

    

Podobné produkty

Řídíme se zásadami o ochraně osobních údajů.