PRO LEPŠÍ FUNKCI WEBOVÝCH STRÁNEK POUŽÍVÁME SOUBORY COOKIES. POKUD BUDETE NAŠE STRÁNKY NADÁLE POUŽÍVAT BEZ TOHO, ANIŽ BYSTE SI ZMĚNILI NASTAVENÍ VE VAŠEM PROHLÍŽEČI, BUDEME TO POVAŽOVAT ZA VÁŠ SOUHLAS S POUŽÍVÁNÍM COOKIES NA NAŠICH STRÁNKÁCH.

CZ SK

NUXELLENCE ® OBNOVA ENERGIE A MLÁDÍ PLETI

Nuxellence® DETOX

Anti-Age, noční omlazující a detoxikační péče, která vaši pleť znovu nabije energií.

Seznamte se s jedinečnou anti-age noční péčí, která se zrodila z technologie výjimečné celkově omlazující péče Nuxellence®. díky revoluční technologii noční detoxikace kožních buněk vám nyní můžeme představit tu nejúčinnější noční regenerační péči pro vaši pleť.

Dopřejte si péči, díky které bude mít vaše pleť svěží a odpočinutý vzhled, jako kdybyste spala o 2 hodiny déle než obvykle! Den po dni, noc za nocí získá vaše pleť mladistvý a svěží vzhled, díky patentovanému proti vráskovému a Super Detox Complexu. Výjimečné složení Nuxellence Detox, obsahující Super-Detox Complex, výtažky z albície hedvábné (Perská akácie) a biotechnologicky zpracované cukry, stimuluje proces očisty kožních buněk, dochází ke zvýšení buněčné aktivity a k obnově s pomocí samočistících vlastností kožních buněk.

Během noci tato silná účinná trojice rostlin: Mučenka-Pilát lékařský-Vlčí mák přinášejí svěží energii kožním buňkám, dochází k regeneraci mitochondriální DNA.

Nuxellence® DETOX - to jsou také výjimečné chvíle relaxace a potěšení z velmi příjemné, svůdné textury a jemné parfemace.

 

Používejte večer samostatně či pod váš noční krém.

Pro všechny věkové kategorie, pro všechny typy pleti.

50 ml, dávkovací flakon s pumpičkou

 

 

Nuxellence® ÉCLAT

Anti-Age, denní omlazující a rozjasňují péče, která vaši pleť znovu nabije energií.

Každý den obnovuje mládí pleti tím, že navrací kožním buňkám energii potřebnou pro jejich efektivní fungování a dodává pleti přirozený jas. Výsledkem je vyhlazená, vyplněná a rozjasněná pleť.

Používejte ráno samostatně či pod váš denní krém.

Pro všechny věkové kategorie, pro všechny typy pleti.

    

Podobné produkty

Řídíme se zásadami o ochraně osobních údajů.