PRO LEPŠÍ FUNKCI WEBOVÝCH STRÁNEK POUŽÍVÁME SOUBORY COOKIES. POKUD BUDETE NAŠE STRÁNKY NADÁLE POUŽÍVAT BEZ TOHO, ANIŽ BYSTE SI ZMĚNILI NASTAVENÍ VE VAŠEM PROHLÍŽEČI, BUDEME TO POVAŽOVAT ZA VÁŠ SOUHLAS S POUŽÍVÁNÍM COOKIES NA NAŠICH STRÁNKÁCH.

CZ SK

NUXURIANCE GOLD Vyživující olejový krém

Nuxuriance Gold - zacílení na všechny známky stárnutí.

První komplexní péče proti stárnutí. Díky technologickému výzkumu Laboratoří Nuxe budete o krok napřed. Aktivní molekuly pocházející z cenného šafránu, efektivně obnovují vlastnosti kožních buněk. Aktivní rostlinné buňky bugenviley pak posilují biokompatibilní buněčný obal. Oproti tomu ženšen, v asii považovaný za bylinu nesmrtelnosti a elixír mládí, pomáhá stimulovat produkci lipidů. Cistus, který přežívá i v extrémních podmínkách, pak přináší Nuxuriance Gold přírodní zdroj síly, který díky vysokému obsahu polyfenolů (3 x více než v zeleném čaji) zlepšuje funkčnost pleti. 

Tato unikátní řada byla vyvinuta pro boj se všemi viditelnými známkami suché pleti oslabené věkem. Je určena pro všechny typy pleti nedostatečně vyživenými a oslabenými, které trpí ztrátou jasu a vráskami.

Vyživující olejový krém Vaši oslabenou pleť vyplní, vyživí a navrátí jí jas.

    

Podobné produkty

Řídíme se zásadami o ochraně osobních údajů.