PRO LEPŠÍ FUNKCI WEBOVÝCH STRÁNEK POUŽÍVÁME SOUBORY COOKIES. POKUD BUDETE NAŠE STRÁNKY NADÁLE POUŽÍVAT BEZ TOHO, ANIŽ BYSTE SI ZMĚNILI NASTAVENÍ VE VAŠEM PROHLÍŽEČI, BUDEME TO POVAŽOVAT ZA VÁŠ SOUHLAS S POUŽÍVÁNÍM COOKIES NA NAŠICH STRÁNKÁCH.

CZ SK

NUXURIANCE® ULTRA REVOLUČNÍ, ULTRA ÚČINNÁ PÉČE

Inovovaná anti-age péče luxusní přírodní kosmetiky NUXE pro zralou pleť

 

ULTRA INOVATIVNÍ PÉČE S POUŽITÍM SEDMI NUXE patentů (FR)

Značka NUXE  v této jedinečné péči využila patentovaného vynálezu inteligentní Bi–florální  buňky (aktivní molekuly vzácného šafránu a popínavé bugenvilei se podařilo zapouzdřit a využít v anti-age péči).

PROCES INSPIROVANÝ LÉKAŘSKOU TERAPIÍ

Působí ve všech vrstvách pleti, dokonce i v těch hlubokých. Bi-florální buňky pomáhají povzbudit a stimulovat tvorbu nových kožních buněk pleti po dobu 12 hodin (2) nepřetržitě. Výsledky jsou neuvěřitelné!

ULTRA NÁROČNÁ & EFEKTIVNÍ

5 vědeckých studií in vitro, použity ingredience hotových produktů. Početné studie dokázaly mimořádný globální anti-age účinek u všech příznaků stárnutí pleti: snížení počtu vrásek (dokonce i hluboké vrásky), hutnější pleť, projasněná pleť, zpevněné kontury, viditelně vypnuté rysy v obličeji.

ULTRA-ŽENSKÁ PÉČE

Smyslnost

V této řadě péče o zralou pleť Nuxuriance ® Ultra se odrážejí hlavní hodnoty značky NUXE: perfektní propracované složení a textury plné potěšení, které podtrhnou ženskost a eleganci. Návykové a příjemné parfemace krémů. 

    

Podobné produkty

Řídíme se zásadami o ochraně osobních údajů.