PRO LEPŠÍ FUNKCI WEBOVÝCH STRÁNEK POUŽÍVÁME SOUBORY COOKIES. POKUD BUDETE NAŠE STRÁNKY NADÁLE POUŽÍVAT BEZ TOHO, ANIŽ BYSTE SI ZMĚNILI NASTAVENÍ VE VAŠEM PROHLÍŽEČI, BUDEME TO POVAŽOVAT ZA VÁŠ SOUHLAS S POUŽÍVÁNÍM COOKIES NA NAŠICH STRÁNKÁCH.

CZ SK

OBNOVUJÍCÍ OČNÍ PÉČE PROTI TMAVÝM KRUHŮM A VÁČKŮM EXTRAKT Z POHANKY

Vítejte ve světě Nuxe Bio. Ve světě nové generace certifikované organické péče a to bez kompromisů. Díky této jedinečné síle zvyšujeme potenciál přírody a  chováme s se k ní s maximálním respektem. Zároveň uchováváme nenapodobitelnou smyslnost značky NUXE, tak jak ji doposud znáte.

Pro tuto zcela novou řadu využíváme ty nejúčinnější Bio organické ingredience, jako jsou chia semínka, pohanka, semínka moringa, bílý čaj, mořské řasy a buňky citrusů. 

S vizí, že na organickém přístupu a ekologii záleží jdeme ještě dál. Naše obaly obsahují 25 - 100 % PET recyklátu a papírové obaly jsou ze 100 % z recyklovaného kartonu. 

Nuxe bio bereme zcela vážně a proto jsou všechny produkty této řady certifikovány francouzskou organizací pro kontrolu a certifikaci, která je lídrem v Evropě. S respektem k chartám COSMEBIO/COSMOS, které nařizuje 95 % obsahu složek přírodního původu a 20 % obsahu organických složek, jsme zašli s Nuxe Bio ještě dál. Tato řada má minimálně 98 % složek přírodního původu a v průměru 52 % složek organických.

Obnovující oční péče proti tmavým kruhům a váčkům

Extrakt z pohanky je bohatý na nenasycené mastné kyseliny a fytosteroly, které podporují hydrataci a zbavují tmavých kruhů pod očima. Díky CO2 transformovaného do tekutého stavu jsme schopni přenášet ty nejcennější lipofilní molekuly obohacené o přírodní vitamin E.. Tato pohanka je pěstována v Bretani v souladu s metodami organického zemědělství. Tuto oční péči ocení všichni, je totiž vhodná pro všechny typy pleti. Vyznačuje se jemnou texturou, rychlým vstřebáváním a vyplňováním jemných linek. Oceníte komplexnost péče, která se postará o neduhy jako jsou tmavé kruhy nebo dehydratovaná pokožka. Výsledkem bude zcela chráněná, energizovaná pokožka s vyplněnými jemnými linkami a s viditelně redukovanými tmavými kruhy či váčky.

    

Podobné produkty

Řídíme se zásadami o ochraně osobních údajů.