PRO LEPŠÍ FUNKCI WEBOVÝCH STRÁNEK POUŽÍVÁME SOUBORY COOKIES. POKUD BUDETE NAŠE STRÁNKY NADÁLE POUŽÍVAT BEZ TOHO, ANIŽ BYSTE SI ZMĚNILI NASTAVENÍ VE VAŠEM PROHLÍŽEČI, BUDEME TO POVAŽOVAT ZA VÁŠ SOUHLAS S POUŽÍVÁNÍM COOKIES NA NAŠICH STRÁNKÁCH.

CZ SK

ODLIČOVACÍ UBROUSKY MASTNÁ A SMÍŠENÁ PLEŤ

ODLIČOVACÍ UBROUSKY COMODYNES - Odličovací ubrousky pro mastnou a smíšenou pleť

Nestíháte dodržovat každodenní odličování a odstraňování make-upu? Perfektním řešením jsou odličovací ubrousky, které v jednom kroku nahrazují čisticí mléko, tonikum a odličovač očí. Odstraňují make-up a čistí pleť. V jednom kroku poskytují kompletní hygienu obličeje. Nevysušují a nezasychají na pleti.

Ubrousky jsou mimořádně hladké, vyrobené ze 100% viskózy, zvlhčené micelárním roztokem s výbornou dermální a oční tolerancí, která eliminuje nečistoty a zbytky make-upu. Zanechávají příjemný pocit svěžesti a pohody.

JAK UBROUSKY POUŽÍVAT

Jemně masírujte tvář a oči, abyste odstranili nečistoty a make-up. Během minuty je pleť čistá, hebká a hydratovaná. Není potřeba ji už oplachovat.

SLOŽENÍ

Bez parabenů. Vůně bez alergenů. Bez přidaných barviv. 100% přírodní a biologicky rozložitelné složení. Dermatologicky, klinicky a mikrobiologicky testováno. Micelární roztok

Micelární technologie čistí pleť a vytahuje z ní mastnotu. Nevysušuje pleť.

Mírné povrchové aktivní látky

Povrchově aktivní látky s vysokou dermální a oční tolerancí účinně odstraňují nečistoty a zbytky make-upu.

Rostlinné glyceridy

Chrání a obnovují přirozený hydrolipidní film pleti a zachovávají její přirozené pH.

Deriváty glukózy

S povzbuzujícími, zvlhčujícími a zklidňujícími vlastnostmi zanechávají pleť jemnou a hydratovanou. Balení obsahuje 20 ks ubrousků

    

Podobné produkty

Řídíme se zásadami o ochraně osobních údajů.