PRO LEPŠÍ FUNKCI WEBOVÝCH STRÁNEK POUŽÍVÁME SOUBORY COOKIES. POKUD BUDETE NAŠE STRÁNKY NADÁLE POUŽÍVAT BEZ TOHO, ANIŽ BYSTE SI ZMĚNILI NASTAVENÍ VE VAŠEM PROHLÍŽEČI, BUDEME TO POVAŽOVAT ZA VÁŠ SOUHLAS S POUŽÍVÁNÍM COOKIES NA NAŠICH STRÁNKÁCH.

CZ SK

Organický Balzámový Deodorant Almond

Organický 24h balzámový deodorant Organický 24h balzámový deodorant pro citlivou pokožku.

NUXE BIO ORGANICKÉ balzámové deodoranty způsobily revoluci v našich zvycích: jejich balzámová textura se aplikuje do oblasti podpaží konečky prstů, vyhlazuje pokožku jako krém a zanechává ji suchou a bez skvrn. Díky nové kombinaci rostlinného prášku a bio rostlinnému oleji (čisticí kokosový olej – Balzámový deodorant Fresh-Feel a zklidňující sladký mandlový olej – Balzámový deodorant pro citlivou pokožku), poskytují 24 hodinovou účinnost deodorantu* a dodávají pocit hebkosti. Vůně obsahuje osvěžující tóny Orange Blossom a harmonické tóny pro citlivou pokožku.

ROSTLINNÝ PUDR (BIO KUKUŘIČNÝ ŠKROB)
Přirozeně zachycuje vlhkost
Jádrem této inovace se stal prášek z kukuřičného škrobu
pro své vysoké absorpční vlastnosti. NUXE vybral kukuřici pěstovanou v Evropě formou ekologického zemědělství. Kukuřice se namele na jemný prášek, který se použije pro výrobu deodorantů.

100% složení přírodního původu

84 % složek z organického zemědělství

Dóza vyrobená z hliníku, lehká a 100% z recyklovatelného materiálu. Praktické balení, které nás bude provázet na všech našich dobrodružstvích.

    

Podobné produkty

Řídíme se zásadami o ochraně osobních údajů.