PRO LEPŠÍ FUNKCI WEBOVÝCH STRÁNEK POUŽÍVÁME SOUBORY COOKIES. POKUD BUDETE NAŠE STRÁNKY NADÁLE POUŽÍVAT BEZ TOHO, ANIŽ BYSTE SI ZMĚNILI NASTAVENÍ VE VAŠEM PROHLÍŽEČI, BUDEME TO POVAŽOVAT ZA VÁŠ SOUHLAS S POUŽÍVÁNÍM COOKIES NA NAŠICH STRÁNKÁCH.

CZ SK

Osvěžující a vyživující mýdlo

Tato tuhá mýdla účinně čistí obličej a tělo s ohledem na všechny typy pleti.
Vyrábí je tradičním způsobem odborník na výrobu mýdel z Provence z mýdlového základu rostlinného původu. Jejich krémová hydratační textura obohacená o bio olej Camelina odstraní stopy make-upu, nečistot a znečištění a zanechá pokožku dokonale hebkou. Jejich jemná vůně obsahuje doznívající tóny pomerančového květu s aromatickými podtóny – Osvěžující a vyživující mýdlo a zklidňující tóny - Jemné vyživující mýdlo.

BIO OLEJ Z LNIČKY SETÉ – 100 % se získává ve Francii

Camelina, neboli lnička setá, také známá jako „zlaté potěšení“, je rostlina, ze které můžeme extrahovat vzácný rostlinný olej bohatý na omega 6 a 3 mastné kyseliny. NUXE vybral v rámci partnerství s místními lničku, pěstovanou ve Francii formou ekologického zemědělství v oblasti Lot-et-Garonne. Šetrnou a přirozenou metodou extrakce se získává vysoce kvalitní 100% rostlinný olej s vysokou koncentrací aktivních molekul. Pokožku čistí a zároveň zklidňuje.

Osvěžující a vyživující mýdlo

99% složení přírodního původu

73 % složek z organického zemědělství


    

Podobné produkty

Řídíme se zásadami o ochraně osobních údajů.