PRO LEPŠÍ FUNKCI WEBOVÝCH STRÁNEK POUŽÍVÁME SOUBORY COOKIES. POKUD BUDETE NAŠE STRÁNKY NADÁLE POUŽÍVAT BEZ TOHO, ANIŽ BYSTE SI ZMĚNILI NASTAVENÍ VE VAŠEM PROHLÍŽEČI, BUDEME TO POVAŽOVAT ZA VÁŠ SOUHLAS S POUŽÍVÁNÍM COOKIES NA NAŠICH STRÁNKÁCH.

CZ SK

POPPY BOUQUET EAU DE PARFUM

FLOWER BY KENZO POPPY BOUQUET

2000. KENZO vytvořilo první vůni z linie FLOWER BY KENZO jehož symbolizovala intenzivní červená barva. Symbol síly a křehké krásy značí mák. Vůně se stala ikonickou.

2020 … o 20 let později, KENZO oslavuje svou ikonickou vůni a obnovuje svůj podpis vonného vjemu. FLOWER BY KENZO vytváří novou vůni POPPY BOUQUET eau de parfum. Kenzo oslavuje svou bezpodmínečnou lásku ke květinám.

FLOWER BY KENZO POPPY BOUQUET. Vůně, která spojuje, sjednocuje město a venkov, svobodu a delikatesu.“ Dora Baghriche

POPPY BOUQUET je dřevitě květinová vůně, která v sobě ukrývá jedinečnou sílu máku a sílu učinit svět krásnějším.

Pro vykouzlení lásky Japonska bylo vybráno mandlové dřevo.

Mistr parfumér Alberto Morillas snil o nové květinové vůni v souladu s ikonickou vůní. Spojil své know-how s vášní Dora Baghriche a spolu znovu interpretovali odvážný vonný podpis FLOWER BY KENZO a vytvořili FLOWER BY KENZO POPPY BOUQUET.

Na počest japonských kořenů KENZO, svěží a šťavnatá hruška Nashi představuje opravdovou explozi. Parfém je vyroben ze smyslné Bulharské růže, jasmínu a smyslné Gardenie. V základu krémové akcenty mandlového dřeva odhalují novou intenzitu.

ENZO PARFUMS se zabývá tvorbou krásnějšího světa a vybírá suroviny od Firmenich’s Natural Together. Lidské dobrodružství a dlouhodobý závazek - Stejně jako partnerství s komunitami které rostou, sklízejí a destilují ty nejcennější přírodní ingredience.

Bulharská růže, symbolický květ FLOWER BY KENZO, pochází od producentů v Bulharsku, kteří pracují každý den na zlepšení jejich environmentálních a sociálních dopadů prostřednictvím řady akcí: rozvoj nejmodernějšího zavlažovacího systému, který má redukovat ztráty vody, výroba organických hnojiv ze zbytků destilovaných květin nebo aktivní podpora sběratelů a zemědělců.

FLOWER BY KENZO POPPY BOUQUET míchá symbolickou bulharskou růži FLOVER BY KENZO Eau de Parfum- s novými přísadami, jako je mandlové dřevo. Toto nové sdružení dává vůni svěží, moderní hranu při zachování smyslného nekonvenčního pocitu původní Eau de Parfum.

Alberto Morillas

NASHI HRUŠKA MANDARINKA BULHARSKÁ RŮŽE, JASMÍN GARDENIA, MANDLOVÉ DŘEVO, KVĚTINOVÉ ŠÍLENSTVÍ PLNÉ LÁSKY A OPTIMISMU.

 

    

Podobné produkty

Řídíme se zásadami o ochraně osobních údajů.