PRO LEPŠÍ FUNKCI WEBOVÝCH STRÁNEK POUŽÍVÁME SOUBORY COOKIES. POKUD BUDETE NAŠE STRÁNKY NADÁLE POUŽÍVAT BEZ TOHO, ANIŽ BYSTE SI ZMĚNILI NASTAVENÍ VE VAŠEM PROHLÍŽEČI, BUDEME TO POVAŽOVAT ZA VÁŠ SOUHLAS S POUŽÍVÁNÍM COOKIES NA NAŠICH STRÁNKÁCH.

CZ SK

RELAXAČNÍ TĚLOVÁ VŮNĚ NUXE BODY

Nová relaxační tělová vůně je inspirována parfemací celé řady Nuxe BODY - sprchový gel, tělový peeling, hydratační mléko, zpevňující krém a deodorant. Decentní smyslná vůně… Svěží nóty kokosového sorbetu se snoubí s vůní květů mandlovníku a pomeranče. Na konci odhalí smyslné náznaky pižma a divoké vanilky. Je to vůně pohody, relaxace… vytváří nádherný pocit jarního rána, po kterém následuje hluboké uvolnění připomínající radost z dob našeho dětství...

Relaxační tělová vůně přináší smyslný a decentní závoj jako zakončení vašeho rituálu péče o tělo. Vůně představuje nový krok v přirozené parfemaci. Dokonalé a přesné vyvážení, jednoduchost a jemnost…

Obavy, že to můžete s aplikací přehnat nejsou na místě: jemné nóty jsou diskrétní a atraktivní, vaše pokožka zůstává jemná a hedvábná. Krásný skleněný flakon o objemu 100 ml vám dovolí si relaxační tělovou vůni skutečně vychutnat, pro závěrečný, lehký a svůdný dotek.

Řada NUXE BODY přináší ucelený koncept produktů pro vaše tělo, které jsou založeny na dvojici aktivních výtažků z bílých okvětních lístku, v jedinečném spojení: Květ mandloně a pomeranče.

    

Podobné produkty

Řídíme se zásadami o ochraně osobních údajů.