PRO LEPŠÍ FUNKCI WEBOVÝCH STRÁNEK POUŽÍVÁME SOUBORY COOKIES. POKUD BUDETE NAŠE STRÁNKY NADÁLE POUŽÍVAT BEZ TOHO, ANIŽ BYSTE SI ZMĚNILI NASTAVENÍ VE VAŠEM PROHLÍŽEČI, BUDEME TO POVAŽOVAT ZA VÁŠ SOUHLAS S POUŽÍVÁNÍM COOKIES NA NAŠICH STRÁNKÁCH.

CZ SK

Rêve de Miel® super balzám s medem

Rêve de Miel®
Novinka podzimu 2018 mění touhu po komfortu ve skutečnost. Suchý typ pleti doslova rozkvétá pod laskavým dotykem medu a olejů rostlinného původu.

Regenerační super balzám s medem. Nové SOS řešení pro suché a křehké oblasti.

Koncentrovaná síla přírodního bohatství na velmi suché a křehké oblasti, kterými jsou brada, boky nosu, lokty a paty, jenž vyžadují koncentrovanou směs vyživujících a regeneračních přísad, které jim přinesou zklidnění a pocit pohodlí. V receptuře, která z 97 % sestává z přírodních přísad, vědci NUXE koncentrovali regenerační sílu medu a včelího vosku. Včelí produkty ve spojení s výtažkem ze srdcovnice lysé a vzácnými rostlinnými oleji přinášejí okamžitý SOS efekt.

Kelímek můžete nosit s sebou …
Originální a praktický hliníkový kelímek se vejde kamkoliv budete potřebovat. Stane se nezbytnou součástí Vaší kabelky, zásuvky, kosmetického neceséru. Bude tak vždy připraven okamžitě plnit svoji roli superhrdiny. Balzámová textura vyniká dokonalou rovnováhou mezi voskem a rostlinnými oleji a na pokožce krásně taje. Senzorická cesta ale pokračuje v podobě neodolatelné vůně, ve které jasně zaznívá med z květů, jemné pudrové tóny mimózy a špetka smyslné hřejivé vanilky.

Superhrdina pro celou rodinu
Tato všestranná, účinná, zcela přírodní a jemná péče je vhodná pro velké i malé. Testování pod dohledem dermatologa prokázala, že ji mohou používat i děti od 36 měsíců věku.

Tip snů:
Intuitivním gestem zahřejete kuličku balzámu mezi bříšky prstů, kterou pak vmasírujete do zhrublých oblastí pokožky.

    

Podobné produkty

Řídíme se zásadami o ochraně osobních údajů.