PRO LEPŠÍ FUNKCI WEBOVÝCH STRÁNEK POUŽÍVÁME SOUBORY COOKIES. POKUD BUDETE NAŠE STRÁNKY NADÁLE POUŽÍVAT BEZ TOHO, ANIŽ BYSTE SI ZMĚNILI NASTAVENÍ VE VAŠEM PROHLÍŽEČI, BUDEME TO POVAŽOVAT ZA VÁŠ SOUHLAS S POUŽÍVÁNÍM COOKIES NA NAŠICH STRÁNKÁCH.

CZ SK

Rêve de Miel® Tělový peeling

Rêve de Miel® je novinka roku 2017. Gurmánský vyživující tělový peeling. Absolutní rozkoš je zaručena.

Už přes dvacet let společnost NUXE přináší úlevu suchým a citlivým pokožkám díky Rêve de Miel, což je řada neodolatelné péče s blahodárnými aktivními přísadami, kde se hojnost medu pojí se
vzácnými rostlinnými oleji… Rêve de Miel dále znamená chvíli radosti v každodenním životě, a to díky příjemné tekuté textuře produktů a medové vůni…

Peeling “dva v jednom” do sprchy je nová lahůdka pro vaše tělo s obsahem medu, krystalků cukru a vzácných olejů.

Peeling nejdříve exfoliuje a šetrně zjemňuje povrch struktury pleti a ve druhé řadě vyživuje a vytváří na pokožce tenoučký ochranný film.

Složení, které přináší radost. Peeling pomáhá díky jemně mletých rýžových zrn a tekutých krystalků bílého cuktru. Vyživuje pomocí pokladu včel - medu, který má významné regenerační a zklidňující účinky a disponuje značným obsahem cukrů, antioxicačních flavonoidů, vitaminů C, B2, B6, aminokyselin, minerálních solí a oligočástic. Přináší pleti své blahodárné účinky a chrání kožní bariéru. Tři rostlinné oleje (ze slunečnice, arganu a brutnáku) a bambuckého másla. Tyto přísady jsou bohaté na mastné kyseliny a účinně vyživují a zhebčují pleť.

80 pokusů předcházelo vytvoření finální textury zcela nového balzámu v oleji. Tento unikátní tělový peeling se totiž při masírování do pleti mění v tekutý balzám, načež zahalí pokožku do ochranného a vyživujícího filmu.

    

Podobné produkty

Řídíme se zásadami o ochraně osobních údajů.