PRO LEPŠÍ FUNKCI WEBOVÝCH STRÁNEK POUŽÍVÁME SOUBORY COOKIES. POKUD BUDETE NAŠE STRÁNKY NADÁLE POUŽÍVAT BEZ TOHO, ANIŽ BYSTE SI ZMĚNILI NASTAVENÍ VE VAŠEM PROHLÍŽEČI, BUDEME TO POVAŽOVAT ZA VÁŠ SOUHLAS S POUŽÍVÁNÍM COOKIES NA NAŠICH STRÁNKÁCH.

CZ SK

Revitalizační hydratační tělové mléko

Čajová aura

Laboratoře NUXE vybrala 100% přírodní extrakty zeleného čaje: vlastnosti této léčivé rostliny, která je bohatým zdrojem antioxidantů, jsou známé téměř 5 000 let.

Extrakty použité ve formulích produktů Rêve de thé se získavají ekologicky pomocí biotechnologického procesu ve Francii: rostlinné buňky obohacené o aktivní molekuly se množí z malého fragmentu rostliny. Ty se pak roztříští, což jim umožňuje okamžitě proniknout do pokožky a posílit ji a zlepšit její schopnost zadržovat vodu. Tato aktivní látka je ideální pro poskytnutí intenzivní a dlouhotrvající hydratace.

Revitalizační hydratační tělové mléko

Tělové mléko pro neodolatelnou jemnost vaší pokožky. Obsahuje zelený čaj obohacený komplexem 7 cukrů 100% přírodního původu, které poskytují hydrataci v průběhu celých 24 hodin.* Textura se

rychle vstřebá, což vám umožní okamžitě se oblékat. Jeho jemná vůně oživuje
smysly a poskytuje dokonalý start 
do každého dne.

    

Podobné produkty

Řídíme se zásadami o ochraně osobních údajů.