PRO LEPŠÍ FUNKCI WEBOVÝCH STRÁNEK POUŽÍVÁME SOUBORY COOKIES. POKUD BUDETE NAŠE STRÁNKY NADÁLE POUŽÍVAT BEZ TOHO, ANIŽ BYSTE SI ZMĚNILI NASTAVENÍ VE VAŠEM PROHLÍŽEČI, BUDEME TO POVAŽOVAT ZA VÁŠ SOUHLAS S POUŽÍVÁNÍM COOKIES NA NAŠICH STRÁNKÁCH.

CZ SK

Revitalizační tělový peeling

Čajová aura

Laboratoře NUXE vybrala 100% přírodní extrakty zeleného čaje: vlastnosti této léčivé rostliny, která je bohatým zdrojem antioxidantů, jsou známé téměř 5 000 let.

Extrakty použité ve formulích produktů Rêve de thé se získavají ekologicky pomocí biotechnologického procesu ve Francii: rostlinné buňky obohacené o aktivní molekuly se množí z malého fragmentu rostliny. Ty se pak roztříští, což jim umožňuje okamžitě proniknout do pokožky a posílit ji a zlepšit její schopnost zadržovat vodu. Tato aktivní látka je ideální pro poskytnutí intenzivní a dlouhotrvající hydratace.

Revitalizační tělový peeling

Tento granulovaný peeling je překvapivě mimořádně osvěžující koktejl kombinující extrakt ze zeleného čaje s exfoliačními bambusovými zrny ve 2 velikostech. Jeho zrnitá textura a jedinečná vůně jsou prostě senzační: naneste na vlhkou pokožku
a masírujte, tento peeling odstraňuje odumřelé kožní buňky, vyhlazuje a posiluje pokožku.


    

Podobné produkty

Řídíme se zásadami o ochraně osobních údajů.