PRO LEPŠÍ FUNKCI WEBOVÝCH STRÁNEK POUŽÍVÁME SOUBORY COOKIES. POKUD BUDETE NAŠE STRÁNKY NADÁLE POUŽÍVAT BEZ TOHO, ANIŽ BYSTE SI ZMĚNILI NASTAVENÍ VE VAŠEM PROHLÍŽEČI, BUDEME TO POVAŽOVAT ZA VÁŠ SOUHLAS S POUŽÍVÁNÍM COOKIES NA NAŠICH STRÁNKÁCH.

CZ SK

ROLL ON NA SVALY A KLOUBY SVALY A KLOUBY

„Roll-on Puressentiel na svaly a klouby se 14 esenciálními oleji je pro me nepostradatelný žolík na drobné bolesti v kotnících, kolenou a dalších kloubech. Úlevu navíc prináší mimorádne jednoduše a (je opravdu úžasne praktický) a rychle (masáž vetšinou ani není zapotrebí).

Rozhovor s Nicolasem le Richem, pracujícím jako prvotřídní tanečník, choreograf a profesor. Ve spolupráci s Clairemarie Ostaovou založili LAAC v Paříži.

Byl jste prvním tanečníkem pařížské opery v letech 1993 až 2014. Roku 2015 jste se svou snoubenkou založil LAAC, taneční školu, kde se učí budoucí tanečníci. Jak si lze při tak náročné kariéře udržet dobrou fyzickou kondici?

 „Tanec vyžaduje každodenní cvicení. Tělo je mým pracovním nástrojem ale i výrazovým prostředkem, takže k němu musím přistupovat s respektem a úctou… Podléhá nárocné aktivitě podobně jako tělo atleta. A proto se o něj musím dobře starat a čelit ruzným nepříjemnostem spojeným s tak intenzivním uměním. Přírodní a vysoce účinná péče je pro mě proto zcela logickou volbou… Preferuji také jednoduché a praktické produkty. “

    

Podobné produkty

Řídíme se zásadami o ochraně osobních údajů.