PRO LEPŠÍ FUNKCI WEBOVÝCH STRÁNEK POUŽÍVÁME SOUBORY COOKIES. POKUD BUDETE NAŠE STRÁNKY NADÁLE POUŽÍVAT BEZ TOHO, ANIŽ BYSTE SI ZMĚNILI NASTAVENÍ VE VAŠEM PROHLÍŽEČI, BUDEME TO POVAŽOVAT ZA VÁŠ SOUHLAS S POUŽÍVÁNÍM COOKIES NA NAŠICH STRÁNKÁCH.

CZ SK

ROZJASŇUJÍCÍ DETOXIKAČNÍ MASKA SEZAMOVÁ SEMÍNKA

Vítejte ve světě Nuxe Bio. Ve světě nové generace certifikované organické péče a to bez kompromisů. Díky této jedinečné síle zvyšujeme potenciál přírody a  chováme s se k ní s maximálním respektem. Zároveň uchováváme nenapodobitelnou smyslnost značky NUXE, tak jak ji doposud znáte.

Pro tuto zcela novou řadu využíváme ty nejúčinnější Bio organické ingredience, jako jsou chia semínka, pohanka, semínka moringa, bílý čaj, mořské řasy a buňky citrusů. 

S vizí, že na organickém přístupu a ekologii záleží jdeme ještě dál. Naše obaly obsahují 25 - 100 % PET recyklátu a papírové obaly jsou ze 100 % z recyklovaného kartonu. 

Nuxe bio bereme zcela vážně a proto jsou všechny produkty této řady certifikovány francouzskou organizací pro kontrolu a certifikaci, která je lídrem v Evropě. S respektem k chartám COSMEBIO/COSMOS, které nařizuje 95 % obsahu složek přírodního původu a 20 % obsahu organických složek, jsme zašli s Nuxe Bio ještě dál. Tato řada má minimálně 98 % složek přírodního původu a v průměru 52 % složek organických.

Rozjasňující detoxikační maska

Sezamová semínka jsou bohatá na sesazen, sesamolin a vitamin E. V kombinaci s extraktem z citrusu pomáhají omezovat hromadění buněčného odpadu. Lisování semen za studena zaručuje nejvyšší kvalitu rostlinného oleje. Oleje jsou zpracovávány ve Francii z rostlin pěstovaných v Africe (Mali) v rámci pěstování fair-trade. Tento senzorický gel se při masáži obličeje mění v olej. Při aplikaci dochází k okamžitému účinku a to detoxikaci a projasnění pleti. Vaše pleť bude plná vitality a svěžesti.

    

Podobné produkty

Řídíme se zásadami o ochraně osobních údajů.