PRO LEPŠÍ FUNKCI WEBOVÝCH STRÁNEK POUŽÍVÁME SOUBORY COOKIES. POKUD BUDETE NAŠE STRÁNKY NADÁLE POUŽÍVAT BEZ TOHO, ANIŽ BYSTE SI ZMĚNILI NASTAVENÍ VE VAŠEM PROHLÍŽEČI, BUDEME TO POVAŽOVAT ZA VÁŠ SOUHLAS S POUŽÍVÁNÍM COOKIES NA NAŠICH STRÁNKÁCH.

CZ SK

SAMOOPALOVACÍ UBROUSKY PŘIROZENÉ OPÁLENÍ

Samoopalovací ubrousky Comodynes pro přirozené nebo intenzivní opálení.

Jedná se o inovativní a jednoduchou samoopalovací metodu, kterou v roce 2011 uvedla značka Comodynes. Jejím cílem bylo získat trvale opálenou pokožku po celý rok.
V této kategorii jsou od jejího uvedení stále na prvním místě.

Odborníci na bezpečné a přirozené opálení
bez slunce uvedli jednorázové
SAMOOPALOVACÍ UBROUSKY PRO PŘIROZENÉ NEBO INTENZIVNÍ OPÁLENÍ, viditelné za pouhé tři hodiny.

Jedná se o 100% bavlněné ubrousky obohacené o kyselinu hyaluronovou, která udržuje pokožku hydratovanou. Obsahují Dha & erythrulose, samoopalovací aktivní složku rostlinného původu (třtinový cukr), která reaguje s proteiny v epidermis, které vytvářejí zbarvení podobné opálení. Kromě toho zabraňuje dehydrataci a charakteristického pocitu pnutí pokožky a prodlužuje opálení. Přizpůsobují intenzitu opálení přirozenému tónu pleti a díky tomu se vyhnete až příliš tmavému nebo oranžovému zbarvení. Mají unikátní parfemaci, která dokonale maskuje DHA aroma.

Jak ubrousky správně používat?

Aplikujte rovnoměrně na čistou a suchou pokožku. Nechte přibližně 5 minut zaschnout, předtím, než se obléknete. Pro dosažení efektu krásného opálení po celý rok. Ubrousky aplikujte jednou za 4 dny. Po aplikaci si umyjte ruce. Jeden ubrousek obsahuje přesně to správné množství přípravku pro přirozené a rovnoměrné opálení obličeje, krku a dekoltu.

    

Podobné produkty

Řídíme se zásadami o ochraně osobních údajů.