PRO LEPŠÍ FUNKCI WEBOVÝCH STRÁNEK POUŽÍVÁME SOUBORY COOKIES. POKUD BUDETE NAŠE STRÁNKY NADÁLE POUŽÍVAT BEZ TOHO, ANIŽ BYSTE SI ZMĚNILI NASTAVENÍ VE VAŠEM PROHLÍŽEČI, BUDEME TO POVAŽOVAT ZA VÁŠ SOUHLAS S POUŽÍVÁNÍM COOKIES NA NAŠICH STRÁNKÁCH.

CZ SK

SELECT NIGHT EAU DE PARFUM

Mercedes-Benz Select.
Night, nový eau de parfum pro muže.

Koncept

Po úspěchu Mercedes-Benz Select, nyní ikonická značka navrhuje novou interpretaci tohoto klasického parfému v noční verzi. Mercedes-Benz Select Night, stále nadčasový, ale intenzivnější a svůdnější než původní vůně̌, přichází Eau de Parfum: vyšší koncentrace, která může lépe vyjádřit silnou identitu této nové vůně̌. Ztělesňuje eleganci a mužnost, s dodatečným nádechem smyslnosti, perfektní kombinací pro pána, který touží být bezstarostně̌ svůdný.

Design

Design, inspirovaný kódy značky, je podobný designu Mercedes-Benz Select, s výjimkou barev na obale: černé a tmavošedé odstíny byly vyměněné, aby se zdůraznila noční strana parfému. Díky mírně̌ zaobleným rohům dokážeme snadno rozeznat elegantní a silný flakón. Méně̌ průhledné sklo je mírně̌ zabarvené šedým lakem, a tak vizuálně̌ překládá noc.

Parfém

Stejně̌ tak jako původní vůně̌ je Mercedes-Benz Select Night vytvořená francouzským mistrem parfumérem Olivierem Crespa. Tentokrát si vybral dřevitou orientální vůni, aby vyjádřil smyslnost a tajemství této mimořádně̌ svůdné Eau de parfum. Hlava začíná jiskřivou svěžestí bergamotu v kombinaci s rafinovaným kardamomem a elegantním levandulovým tónem. Cedrové a gaiacové dřevo vnáší do srdce sílu a charakter, doplňuje ho návyková vůně̌ pomerančového květu. Santálové dřevo a pačuli jsou spojené s nádechem vanilky a dodávají vůni tajemný a hypnotický přetrvávající podkres.

    

Podobné produkty

Řídíme se zásadami o ochraně osobních údajů.