PRO LEPŠÍ FUNKCI WEBOVÝCH STRÁNEK POUŽÍVÁME SOUBORY COOKIES. POKUD BUDETE NAŠE STRÁNKY NADÁLE POUŽÍVAT BEZ TOHO, ANIŽ BYSTE SI ZMĚNILI NASTAVENÍ VE VAŠEM PROHLÍŽEČI, BUDEME TO POVAŽOVAT ZA VÁŠ SOUHLAS S POUŽÍVÁNÍM COOKIES NA NAŠICH STRÁNKÁCH.

CZ SK

Skin Drops Bronze Make-Up

Make-up v kapkách. Velmi dobře maskuje nedokonalosti, jizvy a tetování. Velmi lehká textura, která se snadno přizpůsobí potřebám pleti a poskytuje přirozený vzhled s dlouhotrvajícím účinkem až 12 hodin. Obsahuje SPF 15.

Ve dvou odstínech SAND světlý a BRONZE tmavý.

Použití: před použitím protřepejte. Do dlaně̌ naneste 1-3 kapky přípravku, podle toho, jak silné krytí požadujete - 1 kapka – dokonalý podklad bez pocitu zatížení pleti 3 kapky – pro dlouhotrvající kompletní krytí a konečky prstů nebo štětcem aplikujte na obličej od středu směrem ven. Lze smíchat s běžnou denní péčí. Je možné aplikovat i na ostatní části těla. Bezpečnostní upozornění: pouze pro zevní použití. Uchovávejte mimo dosah dětí. Vyhněte se očím a sliznicím. Dermatologicky testováno. Nekomedogenní. Nedráždí pokožku. Voděodolný.

    

Podobné produkty

Řídíme se zásadami o ochraně osobních údajů.