PRO LEPŠÍ FUNKCI WEBOVÝCH STRÁNEK POUŽÍVÁME SOUBORY COOKIES. POKUD BUDETE NAŠE STRÁNKY NADÁLE POUŽÍVAT BEZ TOHO, ANIŽ BYSTE SI ZMĚNILI NASTAVENÍ VE VAŠEM PROHLÍŽEČI, BUDEME TO POVAŽOVAT ZA VÁŠ SOUHLAS S POUŽÍVÁNÍM COOKIES NA NAŠICH STRÁNKÁCH.

CZ SK

SOLÁRNÍ PÉČE pro novorozence a děti

Solární péče pro novorozence a děti

Solární péče je vyvinutá speciálně pro pokožku novorozenců a pro děti. Její vysoká ochrana před sluncem s ochranným faktorem SPF 50 proti UVB a UVA ochrání pokožku Vašeho dítěte před slunečním zářením. Velmi odolná formule je účinná při koupání jak ve slané, tak chlorované vodě. Je klinicky prokázáno, že chrání pokožku citlivou na slunce i pokožku intolerantní stejně tak tu se sklony k atopii.

Obsahuje patentované aktivní látku Avocado perseose®, která chrání kožní bariéru, hydratuje a ochraňuje zásoby kmenových buněk. 

Jak se mustela solární péče používá?

Aplikujte v dostatečném množství a rovnoměrně, před vystavením se slunci, abyste udrželi vysokou úroveň ochrany. Aplikaci zopakujte každé 2 hodiny na suchou pokožku. A to jak po plavání, tak v případě pocení. Chraňte děti před přímým slunečním zářením. Vyvarujte se kontaktu s očima. 

    

Podobné produkty

Řídíme se zásadami o ochraně osobních údajů.