PRO LEPŠÍ FUNKCI WEBOVÝCH STRÁNEK POUŽÍVÁME SOUBORY COOKIES. POKUD BUDETE NAŠE STRÁNKY NADÁLE POUŽÍVAT BEZ TOHO, ANIŽ BYSTE SI ZMĚNILI NASTAVENÍ VE VAŠEM PROHLÍŽEČI, BUDEME TO POVAŽOVAT ZA VÁŠ SOUHLAS S POUŽÍVÁNÍM COOKIES NA NAŠICH STRÁNKÁCH.

CZ SK

S.O.S. OBOCI LIPOCILS INK

S.O.S. obočí

Doplní obočí a zároveň stimuluje růst! Obočí je známka charakteru, který údává strukturu rysů a krásy tváře. Díky TALIKA a její nejnovější inovaci, peru na obočí LIPOCILS INK, můžete nyní trvale korigovat vzhled obočí s jediným rituálem. Tato inovativní kúra kombinuje růstový stimulant s jedinečným kosmetickým vzorcem.

Tenké a řídké obočí může opět získat přirozenou krásu.

KÚRA, KTERÁ JE SLOŽENÁ Z VÍCE NEŽ 5 PATENTOVANÝCH INGREDIENCÍ, KOMBINUJE  OKAMŽITÉ VÝSLEDKY S HLUBŠÍM ÚČINKEM:

1. PO PÁR VTEŘINÁCH PŘEDEFINUJE A PŘEBARVÍ LINKU OBOČÍ

2. 4-TÝDENNÍ KÚRA STIMULUJE RŮST OBOČÍ, ZVÝŠÍ PLNOST A OBOČÍ PŘIROZENĚ PIGMENTUJE

1. OKAMŽITÁ KOREKTURA

Revoluční S.O.S. vzorec. LIPOCILS INK pero na obočí přichází v jemném, zkoseném tvaru, které se snadno používá. POUŽITÍ: vyberte si PERO LIPOCILS, které je o odstín světlejší než vaše přirozená barva obočí. PERO NA OBOČÍ LIPOCILS - kaštan: pro blond až světle hnědé nebo středně hnědé obočí. PERO NA OBOČÍ LIPOCILS - hnědá: pro tmavě hnědé obočí. Naneste každé ráno na obočí, očištěné od mastnot a krémů pro déle trvající vzhled. Tah veďte po přirozené linii obočí. V případě potřeby naneste podruhé, a to zejména v oblastech, kde je obočí řidší. Pro větší efekt a účinnost naneste na noc  LIPOCILS EXPERT na obočí®. Jedna až dvouměsíční péče, která se bude pravidelně  opakovat. Dermatologicky testováno. Dva univerzální odstíny, které se hodí k jakémukoli odstínu.

2. TRVALÉ OBNOVENÍ

Mimořádně jednoduchý ritual pro nádherné obočí. PERO NA OBOČÍ LIPOCILS INK kombinuje klíčové složky odborné péče s make-upem “INKS”, vaše obočí bude krásnější a perfektně vytvarované. LIPOSOURCILS MYTHICAL BOTANICAL KOMPLEX: stimuluje růst obočí, které je pak silnější a plnější. Peptide Expert: zlepšuje kvalitu kůže u kořene každého vlasu, posílí jeho zdržení a zpomalí vypadávání. Coleus forskohlii: stimuluje syntézu melaninu, přírodní barvivo obočí, pro intenzivnější vzhled. Dva odstíny, hnědá a kaštan: s každou aplikací vytvaruje obočí a vyplní vytrhané oblasti. Zaručený dlouhotrvající účinek.

    

Podobné produkty

Řídíme se zásadami o ochraně osobních údajů.