PRO LEPŠÍ FUNKCI WEBOVÝCH STRÁNEK POUŽÍVÁME SOUBORY COOKIES. POKUD BUDETE NAŠE STRÁNKY NADÁLE POUŽÍVAT BEZ TOHO, ANIŽ BYSTE SI ZMĚNILI NASTAVENÍ VE VAŠEM PROHLÍŽEČI, BUDEME TO POVAŽOVAT ZA VÁŠ SOUHLAS S POUŽÍVÁNÍM COOKIES NA NAŠICH STRÁNKÁCH.

CZ SK

SOS PARTY KIT SKINCARE

BUBBLE MASK BIO DETOX®
PRVNÍ KYSLÍKOVÁ MASKA PROTI ZNEČIŠTĚNÉMU(1) OVZDUŠÍ INSPIROVANÁ KOREJSKÝMI DETOXIKAČNÍMI METODAMI

JAKMILE DOJDE KE KONTAKTU S VAŠÍ PLETÍ, BUBBLE MASK BIO-DETOX SLOŽENÁ Z ČERNÉHO UHLÍ ZPŮSOBÍ PĚNĚNÍ TISÍCŮ KYSLÍKOVÝCH MIKROBUBLINEK. KAVLITNÍ, BÍLÁ, HUTNÁ FORMA PĚNY OBALÍ VAŠI PLEŤ V POCTIVÉ KYSLÍKOVÉ MASCE. ZAŽIJTE TEN POCIT!

PO 10 MINUTÁCH APLIKACE BUUBLE MASK BIO-DETOX JE VAŠE PLEŤ ZKLIDNĚNÁ, HYDRATOVANÁ A TETOXIKOVANÁ. PÓRY JSOU ZMENŠENÉ A PLEŤ JE ČISTŠÍ, ZÁŘIVĚJŠÍ A VYZAŘUJE SVĚŽESTÍ.

EYE THERAPY PATCH®
PRVNÍ ZNOVU POUŽITELNÉ VYHLAZUJÍCÍ NÁPLASTI(1) INSPIROVANÉ OBNOVUJÍCÍ TECHNIKOU

VÝZKUMNÝ TÝM ZNAČKY TALIKA ÚSPĚŠNĚ VYTVOŘIL NÁPLASTI NA OČI, KTERÉ JSOU SCHOPNÉ OKAMŽITĚ VYHLADIT OČNÍ OKOLÍ. TYTO NEUVĚŘITELNĚ ÚČINNÉ NÁPLASTI SI ZAMILOVALA KAŽDÁ UŽIVATELKA, JIŽ KRÁTCE PO JEJICH PŘESTAVENÍ NA TRH. OD TÉ DOBY SE TĚŠÍ KAŽDODENNÍ POPULARITĚ.

EYE THERAPY PATCH FUNGUJÍ NA KAŽDÝ DRUH ÚNAVY VIDITELNÉ V OČNÍM OKOLÍ. U 81 % UŽIVATELEK JE VIDITELNÝ EFEKT OKAMŽITÉHO ZPEVNĚNÍ(2) A U 82 % REDUKCE OTOKŮ(3).

EYE DECOMPRESS®
PRVNÍ ZKLIDŇUJÍCÍ OČNÍ MASKA V TABLETĚ(1) INSPIROVANÁ ASIJSKÝMI TRADICEMI

EYE DECOMPRESS SLOUŽÍ K INTENZIVNÍ VNITŘNÍ I VNĚJŠÍ RELAXACI PLETI I DUCHA A ZÁROVEŇ PODPORUJE KOŽNÍ A DUCHOVNÍ REGENERACI. POVZBUZUJÍCÍ MASKA PRO OČNÍ OKOLÍ A 10 MINUTOVÝ PODCAST. TENTO DŮMYSLNÝ, PRAKTICKÝ A SENZORICKÝ PRODUKT JE KOMPAKTNÍ, PŘENOSNÝ, HYGIENICKÝ A PŘIPRAVENÝ K OKAMŽITÉMU POUŽITÍ, KDYKOLI NASTANE TEN SPRÁVNÝ OKAMŽIK.

PO 10 MINUTÁCH POUŽITÍ MASKY JSOU OČNÍ KONTURY(4) ZRELAXOVANÉ 97%, MÉNĚ UNAVENÉ 94 %, UVOLNĚNÉ 93 %, HLADŠÍ 91 % A U 96 % UŽIVATELŮ SE CÍTÍ VÍCE ZKLIDNĚNÍ DÍKY PODCASTU.

BIO ENZYMES MASK HYDRATANT®

HYDRATAČNÍ MASKA JE TVOŘENA CELULÓZOU VYROBENOU ZA POMOCI BIOENZYMATICKÝCH PROCESŮ A PŮSOBÍ PRAKTICKY JAKO DRUHÁ KŮŽE. MÁ TROJROZMĚRNOU STRUKTURU, KTERÁ ZAJIŠŤUJE VYSOKOU KONCENTRACI AKTIVNÍCH SLOŽEK A JEJICH OPTIMÁLNÍ PRONIKÁNÍ DO POKOŽKY. OBSAHUJE VÝTAŽKY Z HORSKÝCH BYLIN, HYALURONÁT SODNÝ A DERIVÁTY CUKTRU ZADRŽUJÍCÍ VODU. TATO KOMBINACE OSVĚŽÍ I TU NEJSUŠŠÍ PLEŤ. TA JE PAK DOKONALE HYDRATOVANÁ (VRCHNÍ VRSTVY EPIDERMIS) A ZKLIDNĚNÁ.

PO 30 MINUTÁCH JE PLEŤ HYDRATOVANÁ 100 %, VYŽIVENÁ 94 % A JEMNĚJŠÍ 93 % (5).

(1) od Taliky (2) Test spokojenosti: 32 uživatelů (3) test použití: 32 uživatelů - % uživatelů, u kterých byla redukce otoků změřena (4) Test spokojenosti: 65 uživatelů - % vyjádřených (5) Test spokojenosti: 40 uživatelů -1 použití

    

Podobné produkty

Řídíme se zásadami o ochraně osobních údajů.