PRO LEPŠÍ FUNKCI WEBOVÝCH STRÁNEK POUŽÍVÁME SOUBORY COOKIES. POKUD BUDETE NAŠE STRÁNKY NADÁLE POUŽÍVAT BEZ TOHO, ANIŽ BYSTE SI ZMĚNILI NASTAVENÍ VE VAŠEM PROHLÍŽEČI, BUDEME TO POVAŽOVAT ZA VÁŠ SOUHLAS S POUŽÍVÁNÍM COOKIES NA NAŠICH STRÁNKÁCH.

CZ SK

Super Sérum univerzální protivráskový koncentrát

Pleť se chová jako by byla o [10] let mladší*. Hlavní inovace proti stárnutí pleti: tento vysoce účinný protivráskový koncentrát s patentovaným rostlinným komplexem stimuluje přirozené mladistvé mechanismy v pleti. Vyhlazuje vrásky a redukuje pigmentové skvrny. Již po první aplikaci je pleť vyhlazená, zpevněná a rozzářená. Formule neobsahuje žádné složky živočišného původu. Naneste ráno a/nebo večer na obličej, krk a dekolt, na čistou pleť, jako první krok v péči o pleť. Pro všechny typy pleti.

Laboratoře Nuxe spojily dvě expertízy (olej a anti-age), tato maximální koncentrace smyslnosti a účinnosti stimuluje přirozené mladistvé mechanismy v pleti.

Přírodní kyselina hyaluronová: získaná rostlinnou biotechnologií, tato kyselina hyaluronová rychle proniká do pokožky a stimuluje její mladistvé mechanismy, působí proti vráskám.

Tisíce mikrosfericky oddělených rostlinných olejů: rostlinné oleje jsou odděleny a poté znovu sestaveny s výběrem svých nejcennějších mastných kyselin, aby se získala správná struktura a vlastnosti.

Oddělené rostlinné oleje Jsou přirozeně zapouzdřeny jeden po druhém ve formě mikrokuliček, které tají na pleti a poskytují maximální potěšení. 

+ Patentovaný rostlinný komplex s přirozenými buňkami protěže – proti vráskám

+ Vitamin B3 – proti tmavým skvrnám

Pouze 24 složek

včetně 95 % složek přírodního původu

Veganské složení** (info na obalu)

Recyklovatelná 30 ml skleněná lahvička + papír. krabička

*In-vitro test. ** Veganské složení bez složek nebo příměsí živočišného původu

Účinnost potvrzena pod dermatologickým dohledem a dohledem žen:Od první kapky séra: pleť je okamžitě zjemněná, vyplněná a projasněná.

Po několika týdnech: pokožka vypadá pozměněná: vrásky a jemné linky jsou vyhlazeny, pokožka je pevnější, sjednocená, tmavé skvrny světlejší a póry se stahují

    

Podobné produkty

Řídíme se zásadami o ochraně osobních údajů.