PRO LEPŠÍ FUNKCI WEBOVÝCH STRÁNEK POUŽÍVÁME SOUBORY COOKIES. POKUD BUDETE NAŠE STRÁNKY NADÁLE POUŽÍVAT BEZ TOHO, ANIŽ BYSTE SI ZMĚNILI NASTAVENÍ VE VAŠEM PROHLÍŽEČI, BUDEME TO POVAŽOVAT ZA VÁŠ SOUHLAS S POUŽÍVÁNÍM COOKIES NA NAŠICH STRÁNKÁCH.

CZ SK

THE MOVE EAU DE TOILETTE

Mercedes-Benz THE MOVE.
Parfém pro muže v pohybu.

Mercedes-Benz, ikonická značka, která vzdoruje trendům a přichází s novým parfémem pro generaci „mileniálů“.

…THE MOVE je příběh mladého muže, který prochází městským světem a podrobuje si ho. Každý jeho pohyb a krok hovoří o životě a touze. Svět je v pohybu a spolu s ním i muži, kteří neodolají této novince.  
#Befree: Touží po svobodě.  
#Liveinthemoment: Užívá si každý moment v životě.
#Expressyourself: Jeho vůně je jeho podpis.

Vůně pro generaci mileniálů: Co to znamená?
Zapomeňte na klišé o mileniálech. Pokud kdy byla doba, která by vynikla počtem jejich individualit, tak je to právě ta dnešní! Mercedes-Benz se proto rozhodl vytvořit dokonalou vůni pro muže, který má život ve svých rukou.

… název THE MOVE
Název THE MOVE byl jasnou volbou pro tuto návykovou vůni, která je symbolem mobility, plynulosti a svobody. Tato vůně si žádala jméno, které rezonuje – symbol touhy po životě a po pohybu rychlostí, kterou se hýbe svět, ve kterém žijeme. Svět, který je bláznivý a podmanivý, stejně tak jako tato nová vůně.

… design
Mercedes-Benz chtěl organický, jednoduchý a čistý tvar. Něco jednoduchého a trochu futuristického. Rychlé, jednoduché gesto. Flakon použitelný ve dne i v noci. Díky svým zaobleným liniím, diskrétní hvězdě a intenzivnímu modrému tónu se MOVE stane symbolem muže, který má šarm. Tento muž nikdy neopustí domov bez toho, aby použil THE MOVE.  

… parfém
THE MOVE vytvořil Dominique Ropion. „Formoval“ MOVE tak, aby vytvořil podpis celé generace. Jedinečná vůně, která vyniká mezi ostatními. THE MOVE je aromatickým fenoménem dynamických akcentů, které pokrývají kyselou prchavost grapefruitu, kořeněné tóny kardamonu a voňavou něhu jablečných květů. Kombinace muškátu a slaných mořských tónů přináší modernitu, zatímco tonka fazole a balzámová jedle nabízejí jedinečné gurmánské tóny.  

    

Podobné produkty

Řídíme se zásadami o ochraně osobních údajů.