PRO LEPŠÍ FUNKCI WEBOVÝCH STRÁNEK POUŽÍVÁME SOUBORY COOKIES. POKUD BUDETE NAŠE STRÁNKY NADÁLE POUŽÍVAT BEZ TOHO, ANIŽ BYSTE SI ZMĚNILI NASTAVENÍ VE VAŠEM PROHLÍŽEČI, BUDEME TO POVAŽOVAT ZA VÁŠ SOUHLAS S POUŽÍVÁNÍM COOKIES NA NAŠICH STRÁNKÁCH.

CZ SK

Very Rose Huile Odličovací Olej

Very rose je unikátní odličovací a čisticí řada, která respektuje přirozenou rovnováhu pokožky. 

Tento zázračný komplex, obsahující hydratující cukry 100 % přírodního původu (pšenice a dřevo) hydratuje a posiluje kožní bariéru a respektuje fyziologické pH vaší pleti.

Přípravky z odličovací řady Very Rose obsahují více jak 95 % surovin přírodního původu a jejich vysoká účinnost je způsobena obsahem jen několika málo přísad. Neobsahují příměsi živočišného původu a jsou tedy zcela vegan. 

Delikátní odličovací olej je vhodný pro všechny typy pleti, včetně té citlivé. Lze jej použít na obličej a oči. Odstraňuje veškerý make-up a to i ten voděodolný nebo dlouhotrvající. Obsahuje olej ze sladkých mandlí a extrakt růžového oleje. K šetrnému čištění pak slouží povrchové čistící látky. Senzorická textura oleje zamezuje pocitu mastnoty. Olej je zcela bez parfemace.


    

Podobné produkty

Řídíme se zásadami o ochraně osobních údajů.