PRO LEPŠÍ FUNKCI WEBOVÝCH STRÁNEK POUŽÍVÁME SOUBORY COOKIES. POKUD BUDETE NAŠE STRÁNKY NADÁLE POUŽÍVAT BEZ TOHO, ANIŽ BYSTE SI ZMĚNILI NASTAVENÍ VE VAŠEM PROHLÍŽEČI, BUDEME TO POVAŽOVAT ZA VÁŠ SOUHLAS S POUŽÍVÁNÍM COOKIES NA NAŠICH STRÁNKÁCH.

CZ SK

Very Rose Peelingová voda

Very rose je unikátní odličovací a čisticí řada, která respektuje přirozenou rovnováhu pokožky. 

Tento zázračný komplex, obsahující hydratující cukry 100 % přírodního původu (pšenice a dřevo) hydratuje a posiluje kožní bariéru a respektuje fyziologické pH vaší pleti.

Přípravky z odličovací řady Very Rose obsahují více jak 95 % surovin přírodního původu a jejich vysoká účinnost je způsobena obsahem jen několika málo přísad. Neobsahují příměsi živočišného původu a jsou tedy zcela vegan. 

Rozjasňující peelingová voda jemně odstraní všechny nečistoty a odumřelé buňky díky jemné exfoliaci. Nejlepší doba pro její použití je před nočním odpočinkem. Obsahuje růžovou vodu, 4 ovocné kyseliny a kyselinu salyciovou spolu s komplexem respektujícího vaši pokožku. Její svěží a delikátní texturu si zcela zamilujete. Svěží růžová vůně se pro vás pak stane zcela návykovou.


    

Podobné produkty

Řídíme se zásadami o ochraně osobních údajů.