PRO LEPŠÍ FUNKCI WEBOVÝCH STRÁNEK POUŽÍVÁME SOUBORY COOKIES. POKUD BUDETE NAŠE STRÁNKY NADÁLE POUŽÍVAT BEZ TOHO, ANIŽ BYSTE SI ZMĚNILI NASTAVENÍ VE VAŠEM PROHLÍŽEČI, BUDEME TO POVAŽOVAT ZA VÁŠ SOUHLAS S POUŽÍVÁNÍM COOKIES NA NAŠICH STRÁNKÁCH.

CZ SK

VYŽIVUJÍCÍ GELOVÁ MASKA

Comodynes doplňuje svou řadu o čtyři nové masky s naprosto inovativním gelovým složením, které poskytuje okamžitou svěžest a je ideální pro všechny typy pleti. Masku necháme působit přibližně 5 minut a poté stačí setřít ubrouskem.

Masky jsou výborným řešením, pokud potřebujete okamžitý výsledek pro svou pleť a stávají se součástí rituálu krásy jednou týdně. Vzhledem k tomu, že filozofie společnosti Comodynes je usnadnit každodenní péči o pleť, přichází se svými novými produkty. Stačí 5 minut týdně a Vaši pleť přestanou trápit problémy jakou jsou stres, dehydratace, ucpané póry a přecitlivělost pleti.

Čtyři produkty, pro čtyři různé druhy pleti, čtyři výhody, a proto také čtyři zážitky s Comodynes. Hydratační, vyživující, čisticí a regenerační gelové masky obsahují účinné látky, díky kterým promění Vaši pleť během několika minut.

Vyživující gelová maska

Je určena pro normální a suchou pleť.

Výhody: Hydratuje a vyživuje pleť a zároveň poskytuje regenerační a zklidňující účinky. Pleť je vyživená, obnovená a působí odpočatě.

Složení: Obsahuje extrakt z bambuckého másla Karité, který je bohatý na vitaminy A, D, E a F.

Čím je maska jedinečná: Obsahuje zlaté mikročástice a má příjemně sladkou vůni.

Jak používat gelovou masku?

Doporučuje se používat jednou až dvakrát týdně na čistou a suchou pleť. Naneste na obličej, krk a dekolt a nechte působit 5 minut. Zbytky masky odstraňte ubrouskem.

    

Podobné produkty

Řídíme se zásadami o ochraně osobních údajů.