PRO LEPŠÍ FUNKCI WEBOVÝCH STRÁNEK POUŽÍVÁME SOUBORY COOKIES. POKUD BUDETE NAŠE STRÁNKY NADÁLE POUŽÍVAT BEZ TOHO, ANIŽ BYSTE SI ZMĚNILI NASTAVENÍ VE VAŠEM PROHLÍŽEČI, BUDEME TO POVAŽOVAT ZA VÁŠ SOUHLAS S POUŽÍVÁNÍM COOKIES NA NAŠICH STRÁNKÁCH.

CZ SK

VYŽIVUJÍCÍ TĚLOVÝ OLEJ s lískooříškovým olejem

Vítejte ve světě Nuxe Bio. Ve světě nové generace certifikované organické péče a to bez kompromisů. Díky této jedinečné síle zvyšujeme potenciál přírody a  chováme s se k ní s maximálním respektem. Zároveň uchováváme nenapodobitelnou smyslnost značky NUXE, tak jak ji doposud znáte. 

Pro tuto zcela novou řadu využíváme ty nejúčinnější Bio organické ingredience, jako jsou chia semínka, pohanka, semínka moringa, bílý čaj, mořské řasy a buňky citrusů. 

S vizí, že na organickém přístupu a ekologii záleží jdeme ještě dál. Naše obaly obsahují 25 - 100 % PET recyklátu a papírové obaly jsou ze 100 % z recyklovaného kartonu. 

Nuxe bio bereme zcela vážně a proto jsou všechny produkty této řady certifikovány francouzskou organizací pro kontrolu a certifikaci, která je lídrem v Evropě. S respektem k chartám COSMEBIO/COSMOS, které nařizuje 95 % obsahu složek přírodního původu a 20 % obsahu organických složek, jsme zašli s Nuxe Bio ještě dál. Tato řada má minimálně 98 % složek přírodního původu a v průměru 52 % složek organických.

Vyživující tělový olej. 

Tento lískooříšový intenzivní olej intenzivně vyživuje pokožku a posiluje ochrannou bariéru díky bohatému obsahu mastných kyselin. Je lisován za studena a tak si zachovává svou nejvyšší kvalitu. Oříšky jsou pěstovány v Itálii za dodržení zásad organického zemědělství bez pesticidů. Složení doplňují další tři organické rostlinné oleje a to olej ze světlice, sezamový a slunečnicový olej. Je určen k dennímu i nočnímu použití a je vhodný především pro suchou pleť. Ultra-senzorická olejová textura je vhodná pro pohodlnou masáž. Snadno se vstřebává a nezanechává pocit mastnoty. Po použití pocítíte intenzivně vyživenou, regenerovanou pokožku. Pokožka je více elastická, jemná a pružná.

    

Podobné produkty

Řídíme se zásadami o ochraně osobních údajů.