PRO LEPŠÍ FUNKCI WEBOVÝCH STRÁNEK POUŽÍVÁME SOUBORY COOKIES. POKUD BUDETE NAŠE STRÁNKY NADÁLE POUŽÍVAT BEZ TOHO, ANIŽ BYSTE SI ZMĚNILI NASTAVENÍ VE VAŠEM PROHLÍŽEČI, BUDEME TO POVAŽOVAT ZA VÁŠ SOUHLAS S POUŽÍVÁNÍM COOKIES NA NAŠICH STRÁNKÁCH.

CZ SK

ZDOKONALUJÍCÍ TÓNOVANÝ KRÉM MEDIUM S OBSAHEM MACEROVANÉHO BÍLÉHO ČAJE

Vítejte ve světě Nuxe Bio. Ve světě nové generace certifikované organické péče a to bez kompromisů. Díky této jedinečné síle zvyšujeme potenciál přírody a  chováme s se k ní s maximálním respektem. Zároveň uchováváme nenapodobitelnou smyslnost značky NUXE, tak jak ji doposud znáte.

Pro tuto zcela novou řadu využíváme ty nejúčinnější Bio organické ingredience, jako jsou chia semínka, pohanka, semínka moringa, bílý čaj, mořské řasy a buňky citrusů. 

S vizí, že na organickém přístupu a ekologii záleží jdeme ještě dál. Naše obaly obsahují 25 - 100 % PET recyklátu a papírové obaly jsou ze 100 % z recyklovaného kartonu. 

Nuxe bio bereme zcela vážně a proto jsou všechny produkty této řady certifikovány francouzskou organizací pro kontrolu a certifikaci, která je lídrem v Evropě. S respektem k chartám COSMEBIO/COSMOS, které nařizuje 95 % obsahu složek přírodního původu a 20 % obsahu organických složek, jsme zašli s Nuxe Bio ještě dál. Tato řada má minimálně 98 % složek přírodního původu a v průměru 52 % složek organických.

Zdokonalující tónovaný krém medium

Bílý čaj je jeden z nejcennějších druhů čaje, který je bohatý na polyfenoly, které pleti dokáží navrátit ztracený jas a sjednotit její texturu. Účinné látky jsou získávány macerací, tedy působením vody a přírodního rozpouštědla (Ecocert). Rostliny pocházející z Číny jsou zpracovávány ve Francii. Krém je určen pro všechny typy pleti a je vhodný i pro velmi citlivou pleť. Tónovaná textura lehce přilne k vaší pleti a to bez efektu masky. Výsledkem je celodenní hydratace, sjednocená a projasněná, zkrátka dokonalá pleť.

    

Podobné produkty

Řídíme se zásadami o ochraně osobních údajů.