PRO LEPŠÍ FUNKCI WEBOVÝCH STRÁNEK POUŽÍVÁME SOUBORY COOKIES. POKUD BUDETE NAŠE STRÁNKY NADÁLE POUŽÍVAT BEZ TOHO, ANIŽ BYSTE SI ZMĚNILI NASTAVENÍ VE VAŠEM PROHLÍŽEČI, BUDEME TO POVAŽOVAT ZA VÁŠ SOUHLAS S POUŽÍVÁNÍM COOKIES NA NAŠICH STRÁNKÁCH.

CZ SK

LIVE IRRÉSISTIBLE BLOSSOM CRUSH

NEODOLATELNÁ …
SVOBODNÁ ...

Vůně z řady Live lrrésistible hrdě oslavují radost ze života, pozitivní energii a štěstí. Je to koncentrovaná dávka snů, fantazie a hravosti. Zbrusu nová verze Blossom Crush je svěží, květinová vůně, která ve svých nositelkách vzbuzuje čirou radost. Její šarm evokuje svobodu, volnost a spontaneitu. „l‘ve got a crush on you...“ Tato píseň Sarah Vaughan a Elly Fitzgerald, oslovuje mladou, asertivní ženu, která se nebojí rozhodnout sama za sebe. Je plná energie a elánu a na nic nečeká. Žije v přítomném okamžiku, teď a tady. Pohybuje se s elegancí a vyzařuje z ní srdečnost. Paříž je její hřiště, na kterém je královna. Zná každý kout města a užívá si každou minutu v něm. Žije život naplno.

KVĚTINOVÁ SMRŠŤ

Stejně jako její nevyzpytatelná hrdinka Lou, je Live lrrésistible Blossom Crush úžasnou kombinací květin. Odhaluje svěží a jemné okvětní lístky, které jsou okořeněny tóny kakaových bobů. Právě tato neobvyklá ingredience dodává hořko-sladké tóny a vdechne jemné vůni tu správnou jiskru. Nóty růže – podpis a ingredience celé řady lrrésistible – je extrémně ženská, čistá a přitažlivá*. Spojení s pivoňkou přináší lehké a vzdušné nóty svěžesti jarních květů. Stejně jako další vůně řady Live lrrésistible, je Blossom Crush jasnou volbou pro moderní ženy, které mají rády jemné květinové vůně s designovým flakonem.

ŠŤASTNÁ BARVA LILA

Zbožňovaná módním domem Givenchy a zdobená ikonickými cvoky módy a kabelek v zářivé lila barvě, je flakón Live lrrésistible Blossom Crush velmi moderní a evokuje lehkost a svěžest. Štíhlá silueta a neobvyklý tvar spolu s odlesky světla, evokují radost, pozitivní emoce a pocit štěstí. Je to lék na chmury a špatnou náladu. Samotná vůně má pastelový odstín, který příjemně působí na duši.

LOU DE LAâGE NOVÁ NEODOLATELNÁ TVÁŘ

Lou je velmi půvabná a přirozená. Její krása je odzbrojující, její pohled je uhrančivý. Lou je velmi výrazná žena, která vynikne v davu a to nejen svou krásou, ale také velmi silnou osobností. Je ztělesněním mládí, přirozené krásy a nevinnosti. Přesto však má své činy a myšlenky pod kontrolou a nebojí se zodpovědnosti. Tuto charakteristiku Lou promítá nejen do svého reálného života, ale také je velmi dobře rozpoznatelná v její umělecké tvorbě. Tato herečka začala svou slávu debutem v roce 2011 ve filmu „18 years old and Rising“. Lou získala pozornost mnoha uznávaných kritiků svým odvážným výběrem projektů v kinematografii a divadle. V roce 2015, zazářila po Juliette Binoche ve filmu „Čekání“, který byl nominován na filmovém festivalu v Benátkách a Torontu. V roce 2016 vyhrála cenu Romy Schneider za svou roli v „Agnus Deí“, na filmovém festivalu v Benátkách dostala ocenění mladých mezinárodních talentů.

PAŘÍŽ, MĚSTO, KDE PARTY NIKDY NEKONČÍ

Ve spotu od Yvana Fabinga, který také nafotil printové vizuály, uvidíme Lou de Laâge užívat si bezstarostně nočního života, tancovat, běhat a smát se pod Vítězným obloukem na Rue de Rivoli. Je to neobyčejný večer. Jeden z těch, které jsou spontánní a umožňují nám alespoň na chvíli uniknout z reality do krásného snu a příběhu, po kterém toužíme. Zahrady Tuileries - lunapark. Ruské kolo se náhle rozsvítí. Vysoká brána nebrání skupince mladých lidí vstoupit dovnitř. Vypadá to, že jsou tu úplně sami, jejich nespoutanost a divoké mládí se naplno rozjíždí. Divoká jízda právě začíná.
Daleko za hranicemi času a všedního života, začíná bezstarostná noc. Moment, který popírá zákon času, a na který se nezapomíná. Naše hrdinka si velmi intenzivně užívá přítomný moment. Pohlcena nadšením, s dětskou radostí objevuje prostory haly zrcadel, ruského kola a houpaček. V jednom okamžiku vezme foťák, ve kterém je nastavený blesk. Hravě skupince ukazuje, jak se role obracejí a ona je najednou pozorovatelem celé situace. Pomalu přichází brzké ráno, ale magie té noci je pořád ve vzduchu. Lou se prochází v zahradách a je najednou úplně sama. Paříž ještě spí. Je to velmi vzácný a intimní moment. Lou je neodolatelná. Vzbuzuje pocit, že ji musíme následovat. Je naprosto volná, může jít, kam se jí zachce. Kam to bude, ví jen ona sama.

    

Podobné produkty

Riadime sa zásadou O ochrane osobných údajov.